Jaap, Gregory en David cooo Oger kpn AJAX Verdediger met straattechniek iNHni in presenteert: Ajax - Vitesse Colofon ABN-AMRO adidas GREGORY VAN DER WIEL Tele 2 DE TEGENSTANDER ACHTERGROND Vitesse scoort moeilijk Eddie van Schaick 23 DE TOEKOMST Jong Ajax naar derde plek En verder... 34 MIJN AJAX De lookalike van Jaap Stam 4 De aftrap 18 Poster 21 Historie 28 Terugblik 30 Eindsignaal 31 Cijfers 32 Selecties Audi Sponsor j>^IpTERIJ AJAX KI CK Or F Ajax ontmoet vandaag het altijd taaie Vitesse. De vraag na een interlandperiode is altijd hoe Ajax met zijn vele in ternationals en dus weinig spelers op de clubtraining een dergelijke periode doorkomt. Het antwoord komt vandaag vanaf half drie. Eerst nemen we afscheid van Jaap Stam. De stoere verdediger heeft in korte tijd toch veel betekend voor Ajax. Onze directeur Maarten Fontein spreekt in zijn column mooie woorden over Stam en in de rubriek mijn Ajax komt een supporter aan het woord die verdacht veel op Jaap lijkt. Ook hebben we in deze Kick Off een vraaggesprek met iemand die de opvolger van Stam kan worden: Gregory van der Wiel. De jonge verdediger vertelt over zijn wonder lijke reis naar Ajax 1. We kijken ook nog even terug op de Klassieker van twee weken geleden en er is goed nieuws: Ajacied David Endt is na een periode van gezondheidsproblemen weer terug en van zijn hand een nieuwe tekst bij een nieuwe foto van Wanda Tuerlinckx in de rubriek Eindsignaal. Verdedigeunet Ajax Kick Off is een uitgave van AFC Ajax i.s.m. Supportersvereniging Ajax Redactie Timo Bruijns, Gabriel van Gastel, Monique Janse, Ronald Jonges, Tim Korenhoff, Michel Sleutelberg, Joris Zandbergen Medewerkers Riske Betten, Miel Brinkhuis, Maarten Dekker, Maarten Dekkers, David Endt, Claudia Hendriksen, Christa Overtoom, Hennie Schuurman, Wanda Tuerlinckx, Arnout Verzijl, Klaas Vos, Chris Willemsen Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving/art direction colorscan, Amsterdam - Voorhout, Wendelmoet Faberij de Jonge, Gaby Muusse Druk Stadsdrukkerij Amsterdam NV Abonnementen Abonnementsprijs: €35,00 per jaar (automatische incasso) Nieuwe abonnementen: S: vul de bon in dit blad in Adreswijzigingen: (uiterlijk drie weken voor de verhuizing) www.zester.nl/klantenservice S0900 556 55 55 (10 ct/minuut) 0: Sanoma Uitgevers, Postbus 92,3000 AB Rotterdam Klantenservice: (voor vragen over abonnementen, adreswijzigingen enz.) www.zester.nl/klantenservice S0900 556 55 55 (10 ct/minuut) maandag t/m vrijdag 09.00-20.00 uur 0: Sanoma Uitgevers, afdeling Klantenservice, Postbus 4313000 AK Rotterdam Beëindigen van het abonnement: (uiterlijk zes weken voor het aflopen van de betaaltermijn) www.zester.nl/klantenservice S0900 556 55 55 (10 ct/minuut) 0: Sanoma Uitgevers, Postbus 7,3000 AA Rotterdam Bezorgadressen buiten Nederland: www.zester.nl/klantenservice Leveringsvoorwaarden: Levering van tijdschriften geschiedt volgens de Leveringsvoorwaarden Abonnementen. Levering en verkoop van Premies en Handelsartikelen geschiedt volgens de Leveringsvoorwaarden Premies en Handelsartikelen. www.zester.nl 0: Beide voorwaarden zijn schriftelijk op te vragen bij Sanoma Uitgevers, Postbus 40005,2130 KM Hoofddorp, onder vermelding van de gewenste voor waarden. Prijzen en voorwaarden: Het abonnementsgeld dient vooruit te worden voldaan. Bij niet tijdige betaling worden herinneringskosten in rekening gebracht. Een abonnement geldt voor de opgegeven periode en wordt nadien - behoudens opzegging - automa tisch verlengd met eenzelfde periode, doch steeds maximaal met een periode van één jaar. Opzegging van het abonnement dient uiterlijk 6 weken voor het aflopen van de abonnementstermijn te gebeuren. Prijswijzigingen voorbehouden. Overige vragen: ffiAjax Supporterszaken, 020 3111444 (maandag t/m vrijdag 10.00-16.00 uur) 0: Ajax Kick Off, Postbus 12522,1100 AM Amsterdam Zuidoost toestemming van de uitgever. Ajax legt van zijn abonnees in het kader van zijn dienstvedening gegevens vast. Deze gegevens worden gebruikt ter uitvoering van de overeenkomst en om abonnees te infor meren over relevante producten en diensten van Ajax. De gegevens kunnen ook worden gebruikt door onze partners en door zorgvuldig geselecteerde organisaties om abonnees te informeren over relevante aanbiedingen betreffende producten en diensten. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kun u dit schnftelijk doorgeven aan Ajax. The Advanced Trave Partner

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 3