m ooos ZONDAG 7 OKTOBER 2007 AANVANG 12.30 UUR ^^oodenbij Ioodenb In 1984 was het beeld niet veel anders. Nu hield een uitblinkende Jan-Willem van Ede veel tegen, waaronder een strafschop van John de Wolf in de 19e minuut. Pas een kwartier voor tijd zwichtte hij voor een schot van Blind van 15 meter op aangeven van de uitblinkende Ron van den Berg. Beide ploe gen speelden toen al lang met 10 man, want even na rust kregen Robin Schmidt en Jan Wouters rood na een handgemeen op het middenveld. In de laat ste minuten rook Utrecht nog aan een onverdiend punt toen Gert Kruys de paal raakte. Met 11 uit 8 deelden we de vierde plaats met Feyenoord. De trilogie Utrechtse nederlagen werd weer zes jaar later voltooid. Nu waren de mannen uit de Domstad duidelijk de zwakste partij. Al na 37 minuten keek het ongeorganiseerde Utrecht tegen een 3-1 achterstand aan. Dennis de Nooijer maakte na 7 minuten zijn eerste goal van het seizoen, in de 27e minuut trof Houtman het net uit een hoek schop van Roembiak. Een tegengoal van Liesdek werd door diezelfde Houtman direct vanaf de aftrap beantwoord. Diep in de tweede helft maakte Houtman het voor de makke Utrechters nog erger. Iln 2001 had Sparta het knap moeilijk tegen Den Bosch, dat op last van Wiljan Vloet zwaar op de ver dediging leunde. Het sloperswerk van Fred van den Hoorn boezemde daarnaast veel ontzag in bij frêle voorhoede. Boukhari kreeg na een overtreding van Van den Hoorn geen strafschop, en terwijl Sparta scheidsrechter Vink lastig viel scoorde Mourad uit de counter. Dat maakte het voor de Brabanders nog makkelijker om achterover te leunen. In de blessu retijd legde Vink toch de bal op de stip, toen een goed doorgaande Koevermans was tegengewerkt. Boukhari schoot de bal binnen, zodat Rijkaard toch nog optimistisch vooruit kon kijken.... 27e jaargang nr. 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 29