Vervolg Sparta in de Media ZONDAG 7 OKTOBER 2007 AANVANG 12.30 UUR Wie alleen maar lof en weinig punten oogst, moet oppassen dat hij niet de schlemiel van de compe titie wordt. Tegen AZ, sc Heerenveen en Willem II wist Sparta - met een beetje geluk, maar toch ook met goed spel - de score redelijk positief te houden. De hoop op een eerste overwinning wak kerde zodoende aan, maar nog steeds zitten de kasteelheren te wachten op de eerste driepunter. Nourdin Boukhari deed voor Sparta gelukkig het zelfde. Wat volgde was een teleurstellend gelijk spel. Anderzijds maakte het vertoonde spel tegen Heracles veel goed. Zelfs 'concurrent Heracles - dat daarna ook nog eens van AZ wist te winnen - bleek gewaagd te zijn aan de strijdwijze van trainer Gert Aandewiel. Is er al reden tot paniek? Nee, natuurlijk niet. Het voet bal dat Sparta bij vlagen heeft laten zien, smaakt naar meer en zal op den duur succes brengen. Maar een aardige buffer van punten wordt naar mate de eerste overwinning uit blijft wel steeds belangrijker.... Sparta wacht nog steeds op de eerste winstpartij. Tegen de noorderlingen zat er helaas niet meer in dan een terechte nederlaag. Everton zet een tackle in op Kim Jaggy. De Braziliaanse spits scoorde maar weer eens een belangrijke goal voor Heracles. Marcus Berg in de tang bij Danny Schenkel en Ayodele Adeleye. De spits scoorde niet, maar Coran Lovre wel. FC Groningen pakte zodoende de eerste thuisoverwinning van het seizoen. 27e jaargang nr. 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 13