Isostar supplier van Ajax Programma eerste ronde UEFA Cup nF AFTRAP De Ajax-Marsch Ajax toont karakter 6 Dit is echt geen lullig ploegje en wij willen heel graag die groeps- fase bereiken. Het was niet mooi, maar daar kan ik wel mee leven. J John Heitinga over de 1-0 tegen Dinamo Zagreb (Voetbal International, 26-09-2007) Met een gemiddelde van vier doelpunten laat Ajax momenteel oude tijden herleven. Het absurd hoge verwachtingspatroon is eveneens een overblijfsel uit het verleden. Maar verder probeert Henk ten Cate vooral realisme te prediken, want op de wind van gisteren zeilt zijn ploeg niet naar de titel. Yoeri van den Busken in De Telegraaf, 01-10-2007 AJAX KJ C/1 OFF Donderdag 4 oktober Lokomotiv Moskou - Midtjylland (3-1) Fiorentina - FC Groningen (1-1) Bolton Wanderers - Rabotnicki (1-1) Salzburg -AEK Athene (0-3) Rapid Boekarest - Nürnberg (0-0) FC Metalist Kharkiv - Everton (1-1) Anorthosis - Tottenham Hotspur (1-6) Kopenhagen - Lens (1-1) FC Twente - Getafe (0-1) Crvena Zvezda - Groclin (1-0) Litex - HSV (0-1) Basel - Sarajevo (2-1) Valerenga - Austria Wenen (0-2) AIK Solna - Hapoel Tel-Aviv (0-0) Zaragoza - Aris Thessaloniki (0-1) Elfsborg - Dinamo Boekarest (2-1) Rennes - Loko Sofia (3-1) Club Brugge - Brann (1-0) Belenenses - Bayern München (0-1) Dnipro - Aberdeen (0-0) Helsingborg - sc Heerenveen (3-5) CSKA Sofia - Toulouse (0-0) AaB - Sampdoria (2-2) Hacken - Spartak Moskva (0-5) Braga - Hammarby (1-2) Blackburn Rovers - Larissa (0-2) Palermo - Mlada Boleslav (1-0) Ajax - Dinamo Zagreb (1-0) Panathinaikos - Artmedia (2-1) OB - Sparta Praag (0-0) Zürich - Empoli (1-2) Panionios - Sochaux (2-0) Rapid Wien - Anderlecht (1-1) AZ - Pagos de Ferreira (1-0) Standard Luik - Zenit (0-3) Leiria - Bayer Leverkusen (1-3) BATE - Villarreal (1-4) Galatasaray - Sion (2-3) Erciyesspor - Atlético Madrid (0-4) Tampere - Bordeaux (2-3) 'n Juichtoon dav're langs de velden Voor ons dierbaar Rood en Wit De ploeg der dappere Meerse helden Onze vreugd en ons trots bezit Alom gevreesd in heel den lande Glorie onzer Amstelstad leder draagt ze op de handen Wie gaat niet op Ajax prat Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, tieren koen Geen club die ons kon evenaren Rood en Wit wordt kampioen Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Een roep die geldt, dat is je ware Rood en Wit wordt kampioen Na een maand afwezigheid in onze Arena, nam Ajax afgelopen zondag middels een ruime overwinning op WV-Venlo de koppositie in de Eredivisie in, nu zonder deze te moeten delen. Ondanks de vele blessures wist de ploeg van Trainer Henk ten Cate toch de reeks van overwinningen te vervolgen. Dat mag een knappe prestatie genoemd worden. Het was een opwindende bekerweek,waarin top clubs zoals PSV, AZ en FC Twente werden uitge schakeld. Deze bekercompetitie toont wel aan hoe belangrijk het is om dit formaat aan te passen indien in de toekomst de plannen van Michel Platini - met toegang van bekerwinnaars tot de Champions League - zullen doorgaan. Het is niet goed voor de ontwikkeling van het Nederlands voetbal indien niet de sterkste clubs van Nederland in de voorronde van de Champions League zouden kunnen komen. Daarom zullen wij ons goed moe ten beraden over het toekomstige formaat van de nationale Bekercompetitie en moeten we voorko men dat topclubs in zo'n vroeg stadium kunnen worden uitgeschakeld. Vanavond staan we dan alweer voor de volgende belangrijke opgave: onze plaats in de poulefase van de UEFA cup veiligstellen. De ploeg zal onge twijfeld vertrouwen hebben geput uit de afgelopen weken, waarbij op basis van karakter, inzet en bij vlagen goed voetbal met de blessureproblemen werd omgegaan. Laten we er met zijn allen op hopen dat dit vanavond bekroond wordt met plaat sing voor de volgende ronde. Wij rekenen op uw aller steun vanavond om de ploeg in Europa te houden dit jaar. Maarten Fontein Algemeen directeur Isostar is de nieuwste supplier van Ajax op het gebied van sportvoeding en sportdranken. In de Amsterdam ArenA werd de samenwerking bekrachtigd door de Ajax-directie en vertegen woordigers van Isostar. 'Ajax en Isostar zijn beide A-merken, die passen daarom uitstekend bij elkaar,' lichtte Martin Schaaij van Isostar de samenwerking toe. 'Ajax en Isostar staan voor kwaliteit en winnen. Voor ons is deze club de beste partij om mee samen te werken.' In het verleden werkten Isostar en Ajax ook al samen. Aan die samenwerking kwam enkele jaren terug een einde. Een voorlo pig einde, zo bleek bij de ondertekening van het contract. 'Het is goed om bij deze club terug te zijn, aldus Schaaij. In 1977 lanceerde Isostar als eerste een isotone sportdrank. Sinds eind jaren zeventig is de sport voedingspecialist blijven innoveren. Dertig jaar later staat het bedrijf garant voor een totaalas sortiment van sportdranken en sportvoeding. Naast de amateursporter bedient Isostar ook de topsporter op maat. In samenwerking met Ajax zullen wellicht ook nieuwe sportdranken en -voeding worden ontwikkeld. 'We hopen op een langdurige samenwerking,' aldus Ajax' algemeen directeur Maarten Fontein over de intenties van club en supplier. 'De eerste berichten vanuit de spelersgroep zijn in elk geval positief. De sportdranken worden gewaardeerd.' 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 6