Voor u ligt het programmaboekje met informatie over de eerste 'Supersunday' van dit voetbalseizoen. Want vandaag wacht de topvier de eerste onderlinge dash en staan er twee topduels op het programma: PSV neemt het in Brabant op tegen Feyenoord, terwijl AZ Ajax ontvangt. En dat zijn dus niet zo maar twee duels, waarbij het wel doodzonde is dat deze eerste toppers worden afgewerkt in een weekend na een Europacupweek, zodat in ieder geval Ajax en AZ vermoeid aan hun duel zullen beginnen, en dat zal ook niet de bedoeling zijn. Maar ga in dit land, waar caviatentoonstellingen soms belangrijker lijken voor de overheid dan een prachtpot in de Eredivisie, het programma maar eens 'reshuffelen'. Het duel tussen de Noord-Hollandse grootmachten AZ en Ajax kent een aantal bijzondere aspecten. Zo speelt AZ vandaag eenmalig met een andere shirtsponsor op de borst. De firma Jaap.nl siert vandaag ons rode shirt om zo de aandacht te vestigen op deze andere huizensite, die uiteraard te vinden is onder www.jaap.nl. Maar er is meer. Op de 'klappers' treft u informatie over 'Spieren voor Spieren'. Deze stichting, die kinderen met een spierziekte helpt, organiseert deze week haar Spieren voor Spieren Week (zie www. spierenvoorspierenweek.nl), waarbij tal van sportieve organisaties hun steentje bijdragen om spierziektes de wereld uit te helpen. Ook AZ doet mee, tot groot plezier van Louis van Gaal, die ambassadeur is van deze stichting. Zo draagt het businessteam, de grote sponsors achter AZ, in totaal 5500,- bij en organiseerde AZ afgelopen week onder andere een sponsorloop voor de leden van De Waaghalzen. Maar uiteraard richten we ons vandaag vooral op de clash tussen AZ en Ajax, waarbij het zaak is om na het puntenverlies bij Sparta niet verder achterop te raken ten opzichte van de huidige koplopers. Uit de laatste ontmoeting kan AZ in ieder geval moed putten, in de eerste play-off-ontmoeting won AZ met 2-1 dankzij een late goal van Shota Arveladze. Hij is er vandaag zeker niet meer bij, het woord is aan de andere AZ'ers die er alles aan zullen doen om middels een overwinning een ferme stap te maken naar de plek waar de ploeg hoort te staan, bij de top van de Eredivisie. De redactie Colofon Correspondentie-adres: AZ NV - Postbus 1010 -1810 KA Alkmaar - Tel.: 072 547 80 00 - Fax: 072 547 80 80 Internet: www.az.nl - E-mail: info@az.nl - Foto's: AZ/Ed van de Pol - Statisticus: André Liefaard Redactie: AZ/Erik van Leeuwen, Sylvie Boersma, Nick Beentjes, Daan Germans en Eelke Schulte Nordholt Druk: VanKetel Graphics, Schagen - Oplage: 10.000 exemplaren.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 3