Open Dag goed bezocht De Ajax-Marsch De kleine verwoester nF AFTRAP 'n Juichtoon dav're langs de velden Voor ons dierbaar Rood en Wit De ploeg der dappere Meerse helden Onze vreugd en ons trots bezit Alom gevreesd in heel den lande Glorie onzer Amstelstad leder draagt ze op de handen Wie gaat niet op Ajax prat Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Geen club die ons kon evenaren Rood en Wit wordt kampioen Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Een roep die geldt, dat is je ware Rood en Wit wordt kampioen Programma derde voorronde Champions League Amsterdam, 2 augustus 2007 Op het LG Amsterdam Tournament maakt Wesley Sneijder met een juweel van een afstandsschot 2-0 tegen Atletico Madrid Of hij weggaat is de vraag nu spanje steeds heviger hengelt naar zijn schitterende schoten maar nee nee nee nee zegt hij lachend op tv hij blijft zijn grote liefde trouw over en uit en zaak gesloten of er moet iets langs komen waartegen speler en club geen nee kunnen zeggen want anders dief eigen portemonnee maar dat hoeft hij natuurlijk niemand uit te leggen intussen in het kleedlokaal draagt de getroffen doelman van het duel een loden last en smeekt hij een hogere macht om iets van een heilige zegen hij moet er niet aan denken dat die kleine verwoester toch naar de primera division verkast dan komt hij hem en zijn granaten zelfs twee wedstrijden tegen ©AJAX KJ O K Or r 7 Bijna 45.000 supporters bezochten op woensdag 8 augus tus de Open Dag van Ajax. De fans bekeken een wedstrijd van Lucky Ajax, waren aanwezig bij trainingen van Jong Ajax en het eerste elftal en kwamen bijeen voor de presen tatie van Ajax 1 op P2, waar als mooie afsluiter ook nog handtekeningen gehaald konden worden. 14 augustus Lazio (Ita) - Dynamo Boekarest (Roe) FC Zürich (Zwi) - Besiktas (Tur) Valencia (Spa) - Elfsborg (Zwe) Glasgow Rangers (Sch) - Crvena Zvezda (Ser) Benfica (Por) - Kopenhagen(Den) 15 augustus Ajax (Ned) - Slavia Praag (Tsj) Toulouse (Fra) - Liverpool (Eng) Sevilla (Spa) -AEK Athene (Gri) Sparta Praag (Tsj) - Arsenal (Eng) FC Bate (W-Ru) - Steaua Boekarest (Roe) Tampere (Fin) - Rosenborg (Noo) Spartak Moskou (Rus) - Celtic (Sch) Werder Bremen (Dui) - Dinamo Zagreb (Kro) Salzburg (Oos) - Shakhtar Donetsk (Oek) FK Sarajevo (Bos) - Dynamo Kiev (Oek) Fenerbahge (Tur) - Anderlecht (Bel) Duizenden supporters waren in de ArenA getuige van trainingen van Jong Ajax en Ali B. in een bijzondere act met Urby Ajax 1Emanuelson. De Cup met de grote oren behoort alle Ajacieden toe. Aanvoerder Jaap Stam maakt jonge Ajacieden blij met zijn hand tekening. tekst// Chris Willemsen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 6