SF1 FCTIFiS Slavia Praag 1 2 3 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14 15 17 18 19 21 22 23 24 25 26 27 -28 Michal Vorel Mickaël Tavares Erich Brabec David Hubacek Michal Svec Martin Latka Stanislav Vlcek Petr Janda Rogerio Marcio Botelho Vladimir Smicer Frantisek Drizdal Ondrej Sourek Zdenek Senkerik Michel Fernando Costa Marek Suchy Dusan Svento Matej Krajcik Tijany Belaid Jakub Divis Ladislav Volesak Tomas Necid David Kalivoda Tomas Jablonsky Ante Aracic Martin Vaniak <S> AJAXKJC/K OFF 33 FOTO'S: MARTIN MALY Martin Vaniak is met zijn bijna 37 jaar de oudste speler in de selectie van Slavia Praag. De doelman is nieuw en verdedigde in het tweeluik met Zilina het doel en ook in de eerste competi tiewedstrijd kreeg hij de voorkeur boven de andere twee goalies, Michal Vorel en Jakub Divis. De Kroatische Aracic moest de tweede wedstrijd in de vorige kwalificatieronde tegen MSK Zilina aan zich voorbij laten gaan. De verdediger kreeg in de slot fase tegen de Slowaakse opponent zijn tweede gele kaart, kon dus vertrekken en miste automatisch de return. Rogerio Marcio Botelho is in Praag en verre omstreken beter bekend onder de voetbalnaam Gaucho. Hij is een van de twee Brazilianen die Slavia rijk is. Gaucho heeft het klaarblijkelijk naar zijn zin in Praag, want dit is zijn derde seizoen bij Slavia, terwijl hij in de afgelopen tien jaar voor liefst negen verschillende clubs speelde. Stanislav Vlcek speelde als zeventienjarig ventje al 28 competi tieduels voor het eerste team van Bohemians Praag. Tien jaar na zijn debuut in de Tsjechische competitie lonkte het avontuurlijke buitenland. Dynamo Moskou moest het worden. Maar dertien competitiewedstrijden later keerde hij alweer terug naar zijn vaderland om bij Slavia Praag zijn geluk te beproeven. Tot dusverre slaagde hij daar aardig in. In 85 competitieduels scoorde hij 31 keer. Deze Slowaakse international is pas 22 jaar en heeft al een aantal wedstrijden voor zijn nationale ploeg gespeeld. Scoren deed hij één maal. Tegen Wales vorig jaar oktober opende hij de score in de veer tiende minuut. De Slowaken wonnen met 1-5.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 31