siers Beste sportvrienden, Ik heet u hartelijk welkom op het sportpark Vondersweijde, bij de wedstrijd Quick'20 tegen Ajax Amsterdam. Een bijzonder woord van welkom aan onze Amsterdamse gasten. Inmiddels mogen wij rustig stellen, dat Ajax een vertrouwde gast is op ons sportpark. Wij voelen ons elke keer opnieuw zeer vereerd te mogen spelen tegen Ajax met haar prachtige historie van vele kampioenschappen op nationaal en internationaal terrein. De spelers van ons eerste elftal vinden het elke keer weer een uitdaging om deze wedstrijd mee te mogen spelen. We stellen alles in het werk om het spelers en bege leiders zo goed mogelijk naar hun zin te maken. Zoals u ziet, ligt het veld weer als een plaatje bij, met dank aan de gemeente Oldenzaal en de medewerkers van Top Craft. Onze accommodatie beschikt over de alle gewenste voorzieningen, die een prachtige voetbalavond verzekeren. Ik wens u allen een fijne avond toe met veel voetbal plezier. Quick'20 heeft aan het einde van het vorige seizoen afscheid genomen van een aantal spelers. Van twee spelers Peter Kleindijk en Bob Heinink nemen wij vanavond af scheid. Zij hebben vele jaren gespeeld in ons eerste elftal. Peter Kleindijk speelde 13 jaar in ons eerste en was de afgelopen jaren aanvoerder. Bob Heinink een trouwe wisselspeler, die niet altijd een basis plaats had, maar zich negen jaar schikte in de rol die hij moest vervullen. Beide spelers blijven nauw be trokken bij de vereniging en hebben zich at aangemeld als nieuw kaderlid. Peter is voorzitter geworden van de activiteitencommissie en wordt hierbij door Bob onder steund. Jongens nogmaals bedankt en chapeau dat jullie je blijven inzetten voor deze prachtige club. Quick begint het nieuwe seizoen met de Open Dag op zaterdag 25 augustus a.s. Een Open Dag met veel voetbalactiviteiten en natuurlijk met de openingswedstrijd van het seizoen. Ons eerste elftal speelt op de Open Dag tegen de kampioen van de zaterdag amateurs HHC uit Hardenberg. Ik wens u nogmaals veel plezier vanavond en hoop u regelmatig te mogen begroten op ons sportpark. U bent van harte welkom. Alwy Semmekrot Voorzitter KW Quick'20 Leiding- en montageprojekten Oldenzaal b.v.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 3