Onvermoeibare verbindingsman 1 2 Gabri Juni 2006, Amsterdam ArenA Mei 2007, Amsterdam ArenA Gabriel Garcia De la Torre ontpopte zich dit seizoen tot een betrouwbare, echte Ajacied. De on vermoeibare verbindingsman op het middenveld is 'muy contento' in Amsterdam. Tegen AZ is Gabri (28) eindelijk weer van de partij. 'Ik kan onmogelijk ontevreden zijn over mijn eerste jaar bij Ajax.' tekst Ronald Jonges fotografie Louis van de Vuurst 'Gabri is een winnaar, een voetballer met veel kwaliteiten en een groot loopvermogen. Hij is een middenvelder met veel diepgang die de spits goed kan bereiken.' Henk ten Cate spreekt lovende woorden tijdens de perspresentatie van Gabriel ^"arc'a 'a zijn nieuwe clubtenue. Gabri heeft het blaugrana van zijn oude club ingeruild voor het Amsterdamse roodwit. Camera's snor ren en flitsen. De breeduit lachende Ajax-trainer slaat de aankoop nog maar eens op de schouder. Champagneglazen worden geheven. Ajax is content met de dan 27-jarige strateeg. Gabri maakt een tevreden indruk bij zijn nieuwe club. 'Misschien kan ik wat van mijn ervaringen overbrengen, zowel op sportief gebied als daarbui ten,' spreekt de middenvelder zelf met een bescheiden onder toon. 'Met mijn 27 jaar ben ik immers een van de ouderen.' Het eerste seizoen van de inmiddels 28-jarige Ajacied Gabriel Garcia De la Torre loopt op zijn einde. De Spanjaard beent in de slotfase van het voetbaljaar met gemengde gevoe lens door de catacomben van de ArenA. Een contractverlenging is het bewijs van een geslaagd eerste seizoen in Amsterdam. Het oude, tot 2009 doorlopende seizoen is nu al met twee jaar verlengd. Uit het verlengde en verbeterde contract spreekt vertrouwen. Vertrouwen l vanuit de de speler. 'Het is een positief teken,' om schrijft de middenvelder het zelf. 'Beide partijen gaan graag met elkaar door. Ik 7 «i beschouw mijn nieuwe contract toch als een persoonlijk hoogte punt voor dit seizoen. Een persoonlijk hoogtepunt in een rare, gekke week.' Bij het uit- AZ Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 12