MOO* r\\a\ Bij AZ groeide hij uit tot een vaste waarde. Na zijn transfer naar Ajax zijn er minder zekerheden in het voetballeven van Olaf Lindenbergh (33). Over zijn tijd in Alkmaar, het winnen van prijzen en de rivaliteit tussen beide rood-witte clubs. "Ik denk dat wij het over twee wedstrijden zullen redden." Doordat AZ en Ajax elkaar in de play-offs opnieuw treffen, spelen de Noord-Hol landse clubs dit seizoen vijf keer tegen elkaar. "Wij hadden wel verwacht dat AZ de tegenstander zou zijn in de finale. We hebben dit seizoen drie leuke wedstrijden tegen ze gespeeld. Het zijn twee goed voetballende ploegen die erg aan elkaar gewaagd zijn. Ik denk echter wel dat wij het over twee wedstrijden zullen redden", aldus Lindenbergh. Voorafgaand aan een duel vindt er geregeld sms-verkeer plaats tussen oud ploeggenoten. Bij Lindenbergh blijft in de aanloop naar de wedstrijd tegen AZ echter zowel zijn 'inbox' als 'outbox' leeg. "Ik heb geen contact meer met jongens van AZ. Er zijn daar momenteel ook nog maar drie a vier spelers bij die er in mijn periode ook speelden. Er is in twee jaar tijd veel veranderd in Alkmaar." In 2005 koos de middenvelder uit Purme- rend ervoor om zijn loopbaan in Amster dam voort te zetten bij de club waar hij ook in de jeugd speelde. Een keuze die hem wisselend genoegen heeft gebracht. "Het was voor mij een mooie kans om een stap omhoog te maken en de laatste jaren van mijn carrière nog bij een echte topclub te spelen. Dat heb ik ook gedaan

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 10