1 Waarover spraken zij? Gr de pers Groene veld Top Porno-marathon teveel voor Namibische vrouwen. Het Namibische vrouwenelftal is in opspraak geraakt. De voetbalsters bekeken in de nacht voor de olympische kwalificatiewedstrijd tegen en in Zuid-Afrika zes pornofilms. Zij verloren de wedstrijd vervolgens met 13-0. Een dagblad uit Windhoek berichtte de volgende dag over de nachtelijke escapades van de dames. De krant had de hand weten te leggen op de hotelrekening, waaruit bleek dat de "Brave Gladiators", zoals de bijnaam van het Namibische vrouwenteam luidt, tot vroeg in de ochtend naar natuurfilms gekeken had.Lucky Shipanga, de bondscoach, was nog het minst lucky, want hij werd de laan uitgestuurd. Dat was niet de enige maatregel die de voetbalbond nam: in de aanloop naar de return in Namibië werden de televisies uit de hotelkamers van de speelsters verwijderd, uit voorzorg. Dat had niet het gewenste resultaat: de wedstrijd eindigde in 1-13 voor Zuid-Afrika. Voetbal.nl. Voetballer blesseert zich FC Barcelona kan twee weken geen beroep doen op Rafaël Marquez. De 28-jarige verdediger blesseerde zich in bed, zo liet een woordvoerder van de club weten. Hoe de blessure precies is ontstaan, is nog niet duidelijk. Marquez is naar eigen zeggen 's morgens wakker geworden met last in zijn rechterbeen. De club-artsen van Barcelona hebben vervolgens een spierscheur vastgesteld. Ook het Spaanse dagblad AS wil er graag het fijne van weten. "We zijn benieuwd naar de uitleg", kopte de krant. Sportweek (B). Voetbalhumor. Er zit een man op de tribune met een hond naar FC Groningen- FC Twente te kijken. Op een zeker moment maakt Twente 1-0. De hond springt op met alle poten in de lucht van blijdschap. Een andere toeschouwer ziet dit en complimenteert hem met zijn opvoedkunde. "Maar wat doet de hond als Groningen een doelpunt maakt"?, wil hij weten. De man antwoordt dat de hond dan een salto zou maken. "Voor- of acherover"? vraagt de toeschouwer. "Ligt eraan hoe ik hem raak". Vader en zoon gaan een wedstrijd van Feyenoord bezoeken. Vader komt bij de kassa en legt honderd euro neer, waarop de mevrouw achter de kassa vraagt: "Wilt u een kaartje of een speler"?. Wist u dat volgende week de voetbalmat in de Arena helemaal bedekt is met A-viertjes? Ajax schijnt op papier namelijk een hele goede ploeg te zijn. Chelsea-manager jose' Mourinho vindt niet dat Liverpool verdiend is doorgedrongen tot de Champions League-finale. "The Reds'lcregen Chelsea pas na strafschoppen op de knieën, na in de reguliere speeltijd de 1-0 achterstand uit de eerste confrontatie te hebben weggewerkt. "Chelsea was de betere ploeg tijdens de eerste wedstrijd, in de tweede wedstrijd en de extra tijd. Wij verdienden de finale, maar dat is over tien jaar iedereen vergeten. Sportweek. Jan Haanstra. Zoekt u Reclame of Textie i-a si? irtikelen Dé totaalleverancier uit Heerenveen groeneveld top.nl 0513-68 32 01 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 23