Stewards Auto JOURE b.v. ^Stewards belicht ALTIJD 250 AUTO'S OP VOORRAAD! www.autojoure.nl Voor komend seizoen is sportclub Heerenveen naarstig op zoek naar nieuwe stewards. De club heeft de afgelopen jaren een enorme groei doorgemaakt wat onder andere heeft geleid tot een uitbreiding van het stadion. Om alles in het stadion in goede banen te laten leiden, is de hulp van (nieuwe) stewards zeer gewenst. Hierbij een korte impressie van drie stewards op hun beleving van elke wedstrijd. Henny Huisman is sectorhoofd Parkeren West. Zij zorgt ervoor dat iedereen, met een parkeerlcaart, een plek krijgt toegewezen. "Ik ben zelf als steward begonnen en het is gewoon erg leuk en gezellig. Je komt onder de mensen. Natuurlijk heb je ook wel eens te maken met lastige mensen, maar over het algemeen zijn ze allemaal vriendelijk en soms vrijgevig! Ik heb ook wel eens cadeaus van mensen gekregen: horloge of een doos bonbons!" zegt ze lachend. "Wat natuurlijk ook een erg mooi voordeel is, is datje gewoon de wedstrijd kunt kijken. Je zit tussen het publiek en beleeft het ook intens." Al een jaar of vijf is Henk de Bruyne veldsteward en het bevalt hem uitstekend. "Je doet het uit liefde voor de club en om gastvrij te zijn. Het is een ontzettend plezierige club om te werken; een grote vriendenclub!" Voor Frits Hepltema is het zijn eerste seizoen als steward bij sc Heerenveen. Frits staat bij de opgangcontrole van Nieuw Noord. "Het bevalt me meer dan goed! Het is een grote eer om voor deze club te mogen werken en je hebt een uniforme functie. Je bent gastheer en converseert veel met het publiek. Daarnaast bouw je met de andere stewards een band op, het is een hechte en grote groep." Frits vind de gemoedelijke sfeer bij sc Heerenveen fantastisch om mee te maken: "Je hoeft niet met de rug naar het voetbal te staan, zoals je bij veel andere clubs wel ziet! Kortom, het is gewoon fantastisch om voor deze club te mogen werken!". Als je je geroepen voelt om ook, net als deze drie mensen, voor deze prachtige club te gaan werken stuur dan een brief naar de sportclub ter attentie van Jeannette Los. Wil je informatie aanvragen neem dan ook contact op met sc Heerenveen. Gerard Kerkstra TECHNIEKWEI 4 8501XN JOURE - TEL: 0513-412525 15

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 15