Tom de Mul Willem II In the picture Tom de Mul is een van de talenten die op dit moment bij Ajax ondcr contract staan. Na vo rig seizoen verhuurd te zijn geweest aan Vitesse, maakte hij dit seizoen verdienstelijk deel uit van het le elftal van Ajax. De 21-jarige aanvaller heeft in bijna alle wedstrijden gespeeld en wist daarin ook nog vier maal te scoren. Heb je dit seizoen je persoonlijke doelen ge haald? 'Toen ik van Vitesse naar Ajax ging, waren mijn doelen om veel te spelen en mezelf te ont wikkelen. Dat is beide gelukt. Ik heb veel wed strijden gespeeld en ben daardoor gegroeid. Dit komt niet alleen doordat ik ouder ben ge worden. Het heeft vooral ook te maken met het niveauverschil tussen Vitesse en Ajax. Bij mijn huidige club leer ik veel omdat medespe lers mij beter laten spelen.' Wat heeft Tom de Mul over 10 jaar allemaal bereikt? 'Hopelijk speel ik dan bij een Europese top club. Barcelona spreekt mij het meest aan. Het Spaans voetbal is mooi om te zien en Barcelona is een club met een rijke historie. Ook wil ik graag Belgisch international worden. Op dit moment zit ik niet bij de selectie, maar na het EK hoop ik geselecteerd te worden. Als ik over 10 jaar als speler van Barcelona in het Belgisch elftal speel ben ik tevreden!' Wie is de beste speler waar je tot nu toe in je carrière mee hebt samengespeeld? 'Dat is Jaap Stam. Zijn mentaliteit is geweldig. Hij neemt altijd het voortouw en motiveert mij en de andere jongens op een goede manier. Het is fantastisch om zo'n speler in je elftal te hebben. Ook was het spelen met Ibrahimovic een mooie ervaring. Dat iemand van zijn leng te zo'n techniek heeft en van die geweldige dribbels kan uitvoeren is wonderbaarlijk.' Hoe groot acht je de kans dat Ajax vandaag kampioen wordt? 'AZ heeft de beste papieren, maar wij zijn nog niet kansloos. Ons eerste doel is om te winnen van Willem II en dan hopen we dat AZ de fout in gaat. AZ inhalen op doelsaldo zal erg lastig worden, maar als we de kans krijgen, gaan we daar natuurlijk voor. En wie weet vertrekken we dan feestend uit Tilburg.' Jeroen Geurts Positie: Aanvaller Geboortedatum: 4 maart 1986 Geboorteplaats: Kapellen Nationaliteit: Belgische Loopbaan: Germinal Beerschot, Ajax, Vitesse, Ajax Programma Willem II - Ajax 12.30 uur Stadion open, ontvangst met Oranje tompouce 12.30 uur Start Rood-Wit-Blauw kleur Oranje feest in D'n Beitel met DJ Coenio 14.00 uur Willem II zingt 14.30 uur Aftrap Willem II - Ajax 15.15 uur presentatie Willem II vrouwenteam 15.15 uur Finale Rabo TopKid Penaltybokaal tijdens de pauze 16.15 uur Huldiging Man Of The Year 16.15 uur Afscheid Willem II spelers 16.15 uur Vervolg Rood-Wit-Blauw kleur Oranje feest in D'n Beitel 20.00 uur Tilburg Zingt op Willemsplein Drukkerij Gianotten Zondag 29 april 2007 Willem II - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 11