Jong Ajax is de kweekvijver voor het eerste elftal van morgen. De beloften werken hun thuiswedstrij den grotendeels op maandagavond af op jeugdcomplex de Toekomst. In de rubriek Vol Beloften krijgen de talenten van Ajax de kans zich te presenteren aan de supporters. Deze keer Jeffrey Sarpong, aanvallende middenvelder. 30 Vol Beloften Naam: Jeffrey Sarpong. Geboren: 3 augustus 1988. Broers/zussen: Ik heb een broertje van 2 en zusjes van 9, 14 en 16 jaar. Daarnaast heb ik nog een oudere zus van 24. Positie: Aanvallende middenvelder. Links- of rechtsbenig: Van nature rechtsbe- nig, maar mijn linkerbeen is ook goed. Lengte: 1.73 meter. meer te combineren met voetbal. Later als ik gestopt ben met voetbal, pak ik mijn studie misschien weer op. Geen voetballer dan...: Dat is een moeilijke vraag. Toen we klein waren vroeg mijn vader een keer aan ons wat we wilden worden. Ik kon kiezen uit voetballer en danser. Ik kan aardig dansen, maar koos voor voetballer. Ik zou toch echt niets an ders willen zijn. Passie buiten het voetbal: Mensen helpen, de kerk en omgaan met vrienden. Geloof/bijgeloof: Ik ben Christen en ga re gelmatig naar de kerk. Een bijgeloof heb ik niet. Gewicht: 72 kg. Bij Ajax sinds: Mijn zevende. (Sarpong stuurde een brief naar het tv-programma Willem Wever met de vraag 'Hoe word ik voetballer bij Ajax?'. Hij volgde de raad op om mee te doen aan de Talentendagen en werd meteen geselecteerd voor de Ajax- jeugd. Red.) Contract vanaf: 2005. Vorige Club(s): Abcoude. Voordat ik naar Ajax ging speelde ik daar in de F8. Relatie: Die heb ik niet. Muziek: Gospel. Favoriete tv-programma: De Wedstrijden op Tien. Beste film: De beste film vind ik The Climb, over twee mannen die een berg be klimmen. Ook het geloof komt mooi naar voren in die film. De grappigste film die ik ooit heb gezien is Baby's Day Out. Toen rolden echt de tranen over mijn wangen van het lachen. Opleiding: Ik ben na de vijfde klas van het VWO gestopt met school. Het was niet Mooiste boek: De Bijbel. Daar lees ik iedere dag wel uit. Sparta Rotterdam Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 29