Met wie kijk je naar de Ajax-wedstrijden? 'Met mijn vader kijk ik meestal naar Ajax op televisie. We zijn erg fanatiek dus er wordt heel wat geschreeuwd op zondag bij ons thuis.' eigen manier, het woord ov< Naam: Sarah Elhassani Leeftijd: 15 jaar Woonplaats: Hoofddorp Seizoenkaarthouder: Ik heb geen seizoenkaart, maar wel sinds vorig jaar een clubkaart. Binnenkort kan ik niet meer naar Ajax want dan ver huist ons gezin naar Canada. Supporters zijn er in alle soorten en maten, ledereen beleeft Ajax op zijn eigen manier. In de Ajax- media www.ajax.nl, Kick Off en Ajax Magazine komen de supporters aan het woord over hun Ajax. In deze aflevering vertelt Sarah Elhassani uit Hoofddorp wat Ajax voor haar betekent. Fan van Ajax sinds: 'Sinds mijn vijfde jaar. Dat komt door mijn vader en mijn buurman. Mijn vader komt uit Marokko en daar was hij al fan van Ajax. Dus hij heeft me een beetje aange stoken. Mijn buurman zorgde er ook voor dat ik Ajax-supporter ben geworden. Hij schreeuwde altijd keihard 'Ajax' door de straat. Daar kon ik erg om lachen.' Eerst bezochte wedstrijd: 'Dat was de competitiewedstrijd vorig sei zoen tussen Ajax en Vitesse. Ajax won met 2-1 dankzij doelpunten van Huntelaar en Charisteas. Ik was vooral onder de indruk van de Amsterdam ArenA: echt een mooi en groot stadion. Mooiste Ajax-moment: 'Dat was vorige week. Ik was in de ArenA te gast bij Ajax TV voor het item 'De Supporter'. Het werd echt een dag om nooit te vergeten. Ik kreeg onder andere Ajax Kick Off RKC Waalwijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 40