Vol Beloften 31 Siem de Jong scoort in een wedstrijd van Ajax A1 dokter' van Kluun vond ik wel een mooi boek. Voor school moet ik ook wel boe ken lezen. Krant/Tijdschrift/Website: Spits, Voetbal International, www.knvb.nl en verschil lende sportwebsites. Favoriete eten: Pizza. Een dag ruilen met: Ik zou wel eens een dag een filmster willen zijn. Mooiste goal: Die heb ik vorig jaar gemaakt toen ik bij Ajax nog in de BI speelde. In de competitiewedstrijd tegen Willem II draaide ik weg bij mijn man en schoot de bal vanaf ongeveer 30 meter in de kruising. Grootste voetbalkwaliteit: Dat is mijn inzicht. Nog werken aan: Ik moet nog beter worden in het coachen van mijn medespelers. Favoriete club buiten Ajax: Mijn oude club De Graafschap. Het was vooral erg leuk om daar te spelen vanwege de goede sfeer. Ik woon ongeveer 500 meter van het stadion. Veel vrienden spelen nog bij De Graafschap. Mooiste wedstrijd: Dat was een wedstrijd tegen Ajax. Ik speelde toen in de Cl van De Graafschap. Ajax stond bovenaan, terwijl wij tegen degradatie vochten. We wonnen de wedstrijd met 3-2. Ik maakte een doelpunt. Favoriete voetballer: Dennis Bergkamp vind ik een goede voetballer. Het was erg leuk om hem te zien spelen. Hij zocht altijd de juiste oplossing. Mooiste moment uit de Ajax-historie: Het doelpunt van Patrick Kluivert in de Champions Leaguefinale in 1995. Hoogtepunt in carrière: De overgang van De Graafschap naar Ajax. Bij Ajax begon ik als tweedejaars B-junior. Dieptepunt: Dat heb ik eigenlijk niet. Lastige club als tegenstander: Het is altijd lastig om tegen clubs te voetballen die on deraan staan. Zij spelen heel verdedigend en daardoor is het lastig om aan te vallen. Toekomstverwachting: Ik hoop zo snel mo gelijk een contract te krijgen. Ik wil dan eerst goed in het tweede elftal presteren. Ajax Kick Off RKC Waalwijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 30