Jong Ajax is de kweekvijver voor het eerste elftal van morgen. De beloften werken hun thuiswedstrij den grotendeels op maandagavond af op jeugdcomplex de Toekomst. In de rubriek Vol Beloften krijgen de talenten van Ajax de kans zich te presenteren aan de supporters. Deze keer Siem de Jong, middenvelder. 30 Vol Beloften Naam: Siem de Jong. Geboren: 28 januari 1989 te: Aigle, in Zwitserland. Broers/zussen: Ik heb één broertje, Luuk. Hij is 16 jaar. Positie: Centrale middenvelder of rechts half. Bij de amateurs stond ik wel eens in de spits. Nu sta ik zelfs wel eens in de verdediging. Links- of rechtsbenig: rechtsbenig. Lengte: 1.85 meter. Gewicht: 76 kilogram. Bij Ajax sinds: Ik ben vorig seizoen naar Ajax gekomen. Contract vanaf: Op dit moment heb ik nog geen contract. Vorige Clubs: Ik heb tot mijn zesde in Zwitserland gewoond. Daar heb ik ook één jaar gevoetbald. De naam van de club weet ik alleen niet meer. In Nederland heb ik bij DZC '68 en De Graafschap gespeeld. Opleiding: Ik zit nu in 6 VWO. Na mijn exa mens wil ik nog wel graag verder studeren. Behalve als ik een contract krijg. Ik ben nu met mijn studiebegeleider en de club aan het praten om een keuze te maken. Ik weet nog niet zeker welke studie ik wil gaan doen. Misschien ga ik wel economie studeren. Geen voetballer, dan...: Ik zou het eigenlijk niet weten. Ik ben altijd voor het voetbal gegaan. Ik speelde al vanaf mijn tiende bij De Graafschap. Passie buiten het voetballen: Ik vind het ook leuk om bezig te zijn met andere sporten. In de vakanties speel ik tennis en golf. Verder ben ik graag bij mijn vrienden. Geloof/Bijgeloof: Nee. Relatie: Ik heb nu al bijna een jaar een vriendin, Fieke. Vakantie: Ik ben met mijn ouders en familie in Cancun in Mexico geweest. Dat vond ik heel gaaf. Het is de ideale vakantiebestem ming, zon, zee en strand. Muziek: R&B. Favoriete tv-programma: Prison break. Beste film: Ik kijk heel veel films, maar heb eigenlijk niet echt een favoriet. Mooiste boek: Ik houd niet zo van lezen, maar het boek 'Er komt een vrouw bij de RKC Waalwijk Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 29