De supporter aan het woord Met wie kijk je naar Ajax-wedstrijden? 'Dat verschilde de afgelopen jaren nog wel eens. Tegenwoordig ga ik naar het stadion met een paar jongens van mijn studie com municatiewetenschap. Thuis kijk ik altijd met mijn vader. Hij is Ajax-fan, maar niet fanatiek. Hij kan ook PSV wel waarderen.' Mijn Ajax 41 'Ajax is puur genieten' Supporters zijn er in alle soorten en maten, ledereen beleeft Ajax op zijn eigen manier. In de Ajax- media www.ajax.nl, Kick Off en Ajax Magazine komen de supporters aan het woord over hun Ajax. In deze aflevering vertelt Wouter Pennings uit Velserbroek wat Ajax voor hem betekent. Naam: Wouter Pennings Leeftijd: 18 jaar Woonplaats: Velserbroek Seizoenkaarthouder: Ik heb sinds de opening van de ArenA in 1996 een clubcard van Ajax. Dit seizoen ben ik naar zeven thuiswedstrijden ge weest, maar ik wil vaker. Ik heb me al ingeschreven voor een seizoenkaart voor komend seizoen. Fan van Ajax sinds: '1995. Voetbal interesseerde me toen ik echt klein was nauwelijks. Sommige jon gens trappen al vanaf hun tweede jaar tegen een bal, maar ik niet. In 1995 was het ineens raak en werd ik voetbal- en Ajax-fan. Ajax had toen net de Champions League gewonnen, dat zal er misschien wel iets mee te maken hebben gehad. De finale heb ik niet bewust meegemaakt. Dat is jammer maar ik baal er niet van. Wel hoop ik dat ik het nog een keer meemaak dat Ajax de Champions League wint.' Eerst bezochte wedstrijd: 'Ajax - FC Utrecht in seizoen 1996-1997: 1-0 door een doelpunt van Kiki Musampa. Ik was met mijn vader, een vriendje en zijn vader. De ArenA maakte veel indruk op me. Ik weet nog dat het een heel slechte wedstrijd was en dat Frank de Boer werd uitgeroepen tot 'man van de wedstrijd'. We zaten heel hoog en ik zag weinig. Ik had een bril nodig, maar dat wist ik toen nog niet.' Ajax Kick Off NAC Breda

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 40