Vol Beloften 31 Nog werken aan: Snelheid op de eerste meters en wenden en keren. Favoriete club buiten Ajax: AS Roma. Ik vind het gewoon een mooie club die echt wat uitstraalt. De Serie A vind ik ook één van de leukere competities om naar te kijken. Mooiste wedstrijd: Dat was vorig seizoen. Met DOVO speelden we een thuiswedstrijd tegen IJsselmeervogels. Er was ontzettend veel publiek en we wonnen met 4-3. Favoriete voetballer: Francesco Totti om zijn stijl en manier van doen in het veld. Ook Marco Materazzi vind ik een top per. Veel mensen denken dat hij alleen Hoogtepunt in carrière: Dat was deze maand, toen ik mijn eerste contract bij Ajax te kende. Dieptepunt: Degradatie met DOVO afgelo pen seizoen. Lastige club als tegenstander: Feyenoord is altijd lastig. En het is ook moeilijk om tegen kleine clubs te spelen. Dan is er vaak sprake van onderschatting. Toekomstverwachting: Daar doe ik liever geen voorspellingen over. Ik blijf gewoon lekker voetballen en dan zie ik wel wat de toekomst brengt. maar kan schoppen, maar het is ook een voetballer die belangrijke en mooie Of met mijn moeder. Dan kan ik eens met eigen ogen zien hoe zwaar het is om mij op te voeden, want ik ben best wel een lastige jongen af en toe. Mooiste goal: Dat was tijdens mijn debuut voor DOVO 1 tegen een Rotterdamse club. Het doelpunt was niet eens zo mooi, maar wel belangrijk voor mijzelf. De bal kwam vanaf de linkerkant en ik kon hem bij de tweede paal inschieten. Grootste voetbalkwaliteit: Mijn overzicht en lange passes. doelpunten kan maken. Mooiste moment uit Ajax-historie: Toch wel de finale van de Champions League in 1995. Al weet ik niet meer zeker of ik het wel live heb gezien. Er stond gewoon een prachtig elftal met mannen als Davids en Kluivert. Idool buiten voetbal: Mijn opa, waar ik het al eerder over had. Hij was altijd heel kri tisch op mijn spel, maar vertelde dan altijd aan mijn moeder dat ik toch wel erg goed had gespeeld. En mijn moeder is mijn hel din omdat ze ondanks alles altijd voor me klaar staat. Ajax Kick Off NAC Breda

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 30