Jong Ajax is de kweekvijver voor het eerste elftal van morgen. De be loften werken hun thuiswedstrijden grotendeels op maandagavond af op jeugdcomplex de Toekomst. In de ru briek Vol Beloften krijgen de talenten van Ajax de kans zich te presenteren aan de supporters. Deze keer verde diger Vito Wormgoor. 30 Vol Beloften Naam: Vito Wormgoor. Geboren: 16 november 1988. Broers/ zussen: Ik heb één oudere broer van 22 jaar, Keivin. Daarnaast heb ik nog een broertje en een zusje; Nando en Julia. Nando is 15 en Julia is 7. Positie: Rechtsback of rechts in het centrum van de verdediging. Lengte: 1.88 meter. Gewicht: 81 kilogram. Bij Ajax sinds: Het begin van dit seizoen. Contract sinds: Begin deze maand heb ik mijn eerste contract getekend. Vorige clubs: Ik ben begonnen bij HDS. Op mijn twaalfde ben ik naar DOVO gegaan, waar ik in het eerste heb gespeeld. Opleiding: Ik zat op het Johan Cruijff College, maar daar ben ik net mee gestopt. Voorlopig wil ik me helemaal op het voet bal gaan richten. Geen voetballer, dan...: Waarschijnlijk iets in de sport. Of ik zou in het interieurbedrijf van mijn moeder gaan werken. Passie buiten het voetballen: Die heb ik niet echt. Ik kijk wel graag voetbal bij mijn vo rige clubs. Zo blijf ik ook nog een beetje in contact met mijn oude ploeggenoten. Geloof/Bijgeloof: Ik denk wel dat er iets is na de dood. Mijn opa is twee jaar geleden overleden. Toen dit gebeurde, kwam mijn carrière net op gang. Voor iedere wedstrijd denk ik altijd even aan hem. Dan weet ik: 'nu ben je er ook bij'. Relatie: Nee. Vakantie: Ik ga dit jaar in de zomervakantie met mijn vrienden naar Mallorca. Verder zou ik nog wel graag een keer naar Miami willen. Vooral de grote mooie stranden spreken me aan. Eigenlijk zou ik er in het begin van dit seizoen met Ajax heen gaan om er een toernooi te spelen. Helaas ging dat niet door. Favoriete tv-programma: De Gouden Kooi. Die mensen daar zijn net hyena's. De ene keer zijn ze heel rustig, de andere keer wor den ze ineens gek. Ik ben bang dat er nog een keer iemand vermoord gaat worden. Beste film: The Green Mile met Tom Hanks vind ik een goede film. Ik hou van films over het gevangenisleven. Prison Break vind ik daarom ook te gek, maar dat is een serie. Mooiste boek: Ik lees eigenlijk geen boeken. Krant/Tijdschrift/Website: Metro en het Utrechts Nieuwsblad/Voetbal International en Nummer 14/ www.ajax.nl en www.voet- balzone.nl. Favoriete eten: Pasta's. Een dag ruilen met: Een goede voetballer, zoals Francesco Totti, één van mijn idolen. NAC Breda Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 29