Varia iReumafonds FC Twente Football Game Mark Lohuis is winnaar geworden van de derde peri ode van de FC Twente Football Game. De zeventienjarige supporter uit Rijssen behaalde een score van 403.600 punten. Daarmee heeft Mark een week endje weg gewonnen, aangeboden door hoofdsponsor Arke. De vierde periode van de Football Game loopt tot en met 30 april. FC Twente Supporterstoernooi Na het succesvol verlopen 6 tegen 6 voet baltoernooi voor FC Twente-supporters van vorig jaar, organiseert supporters vereniging Riessen op zaterdag 9 juni wederom dit evenement. Alle suppor ters van FC Twente kunnen zich vanaf heden op FC Twente.nl met een team inschrijven dat bestaat uit minimaal zes personen. De opbrengst van het toernooi zal ter beschikking worden gesteld aan de werkgroep stadionverfraaiing. Een groep supporters die al enkele jaren bezig is om het stadion te verfraaien. De inschrijfkosten bedragen 60 euro per team. In de eerste opzet is het voor 32 teams mogelijk deel te nemen. Bij genoeg animo kan dit aantal worden uitgebreid. Het toernooi wordt gehouden op het com plex van Sportclub Rijssen. Inschrijven kan tot 25 mei 2007. Reumafonds In het kader van de jaarlijkse collecte week van het Reumafonds, die vandaag Sterk in beweging start, wordt er rondom het Arke Stadion gecollecteerd voor het Reumafonds. De collecte staat dit jaar in het teken van reuma bij jongeren en daarom mag de 14- jarige Jeffrey Nuis uit Enschede de aftrap nemen. Bij hem werd namelijk twee jaar geleden reuma geconstateerd. Jeffrey voet balt bij Vogido. Voetbalplaatjes Ruilbeurs Op woensdag 14 maart vindt de PLUS Retail Voetbalplaatjesruilbeurs plaats in de Business Lounges van het Arke Stadion. Verzamelaars van de voetbalplaat jes kunnen op deze middag onderling rui len om hun collectie zo compleet mogelijk te maken. Dit alles met aanwezigheid van enkele spelers van FC Twente! Deze middag wordt georganiseerd door PLUS Retail, in samenwerking met FC Twente. Honderden verzamelaars heb ben zich reeds ingeschreven. Een ieder die deze beurs wil bezoeken, dient zich in te schrijven bij één van de PLUS supermark ten in de regio Enschede. De deuren van de zaal gaan om 14.00 uur open en de middag duurt tot 17.00 uur. Het programma: 14.15 uur Opening 15.30 uur Prijsuitreiking prijsvraag 17.00 uur Afsluiting TWENTE THUIS FC TWENTE - AJAX 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 13