Van de tribune 9 Willem I] Hoe lang komt u al bij Willem II? 'Van jongs af aan. Als geboren en getogen Tilburger ging ik vroeger al met mijn vader naar het stadion. Ik stond dan in vak K, het jeugd- vak, maar menig keer kon ik via wat klimwerk bij mijn vader in vak C komen. Ik heb tot onge veer mijn twintigste bij Willem II gevoetbald en heb via de Brabantse hoofdklasse het tweede elf tal bereikt. Daarna ben ik verhuisd naar Kaatsheuvel en heeft het jaren geduurd voordat ik weer eens naar Willem II ging. Het beviel me meteen zo goed, dat mijn vrouw en ik nu al zo'n jaar of zes een seizoenkaart hebben.' Wedstrijd die u altijd bijblijft? 'De Europa Cup-wedstrijd tegen Manchester United in 1963 met sterspeler Denis Law. En ook die wedstrijd in 1999 waarin Feyenoord in Tilburg met 4-1 van de mat werd gespeeld, is me altijd bijgebleven.' Uw favoriete speler? 'Piet Timmermans. Was niet de beste, maar wel een begaafde voetballer met veel inzet. Van het huidige elftal kan ik niet direct ie mand noemen. Bobson heeft zich dit seizoen bij elkaar geraapt en ik heb ook wel iets met Hadouir. Maar een echte drijvende kracht mis sen we gewoon.' Wat zou u bij Willem II veranderen? 'Ik zou een oproep doen aan het publiek om door dik en dun enthousiast te zijn en de ploeg te steunen. Het Tilburgse publiek is mat als het even niet goed gaat. Verder zou ik de kin deren die vóór de wedstrijd met het ronde clu blogo wapperen allemaal een Willem Il-shirt aandoen ter wille van een betere uitstraling.' Woonplaats: Kaatsheuvel Vak: EZ Waaraan ergert u zich? 'Aan spelers die na een duel blijven liggen als of ze afgeslacht zijn. Die vervolgens kijken of er een kaart is getrokken of anders hierom vragen en die even later wegrennen om aan speelbaar te zijn. Verder vind ik het trekken en sleuren in het strafschopgebied bij een corner echt misselijk makend.' Wat zijn uw verwachtingen? De situatie is nog steeds tricky, maar ik schat in dat we net boven de degradatiestreep eindi gen. Als de spelers tenminste het niveau bren gen dat je van deze selectie mag verwachten en wat meer durf tonen. Dan kunnen ze het van avond ook Ajax heel lastig maken.' Harrie Verhoeven Fanshopaanbieding Willem II - Ajax Elke wedstrijd heeft Willem II een wedstrijdaanbieding in de fanshop! Bij Willem II - Ajax is de aanbieding 25% korting op alle UMBRO artikelen! Let op: deze aanbieding is alleen geldig op de wedstrijddag, woensdag 28 februari 2007, in de fanshop van het Willem Il-stadion en de verkooppunten op de stadionring. Meer informatie op fanshop.willem-ii.nl Drukkerij Gianotten Woensdag 28 februari 2007 Willem II - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 9