Cristiano Door de ogen van Cristiano dos Santos Rodrigues Voor iedere thuiswedstrijd krijgt een speler van het eerste elftal de kans om zich te presen teren aan het publiek of zijn mening te geven over een actueel onderwerp. Deze keer is het woord aan aanvaller Cristiano. 'We hoeven als Willem II voor niemand bang te zijn, dus ook niet voor Ajax. Als je verder wilt komen in de beker, moet je van iedereen winnen. Dus ook van de grotere clubs. Ik zie het heel simpel: de kansen zijn fifty-fifty en we spelen elf tegen elf. Uit onze laatste thuiswed strijd, die we wonnen van ADO Den Haag, hebben we als Willem II veel vertrouwen ge haald. Bovendien was het publiek fantastisch. Zij hebben ons echt gesteund. Ajax speelt de laatste weken wat minder. Dus waarom zou den we geen kans maken? Veel bekerervaring heb ik niet. Met Roda JC heb ik in 2006 in de Arena tegen Ajax in de halve finale van de be ker gespeeld. We zijn toen uitgeschakeld. Ik denk dat iedereen zich dat nog wel kan herin neren. Via Oper kwamen wij met 0-1 voor. Zelf viel ik in de 91e minuut in. Iedereen dacht op dat moment dat we naar de finale zouden gaan. We behielden deze voorsprong tot aan de 93e minuut. Toen scoorde Huntelaar de 1-1. Uiteindelijk verloren we in de extra tijd met 4-1. Echt heel bizar en echt balen voor ons. Ik hoop dat ik nu met Willem II tegen Ajax op voorsprong kom en dat we die voorsprong ook kunnen vasthouden. Mijn tegenstander is mogelijk Jaap Stam. Ik heb nog nooit tegen hem gespeeld. Ken hem alleen van televisie. Hij is een kopsterke verdediger. Bovendien is hij fysiek sterk. Ik kijk wel uit naar de duels met hem. De laatste tijd speel ik in de voorhoede met Rydell Poepon. De (Willem 1 Positie: Aanvaller Geboortedatum: 3 juni 1981 Geboorteplaats: Rio de Janeiro Nationaliteit: Braziliaanse Loopbaan: NAC Breda, Roda JC, FC Basel, Willem II samenwerking met hem loopt steeds beter. Rydell is echt een goede voetballer. Hij heeft snelheid, kan makkelijk een man passeren en is slim. Het is fijn om naast zo'n spits te spe len. Ik hoef eigenlijk alleen maar de goede po sitie te zoeken voorin om te scoren. Ik ben blij dat ik al voor eigen publiek heb gescoord. Dat gaf me een goed gevoel. De laatste keer dat ik scoorde was met FC Basel in een oefenwed strijd begin dit jaar. Het is goed om weer in Nederland te spelen. Willem II is een mooie club. Ik hoop dat we in de beker door kunnen gaan naar de halve finale. We gaan ervoor!' Marloes Vrenken Willem II - Sparta, zaterdag 3 maart, 19.30 uur Willem II - FC Groningen, zaterdag 10 maart, 19.30 uur Kaartverkoop via internet (www.willem-ii.nl), alle Ticketbox voorverkoopadressen en de receptie van Willem II. Openingstijden receptie 8.30 - 12.30 uur en 13.00 - 17.00 uur. Er geldt een vrije verkoopregeling dus geen (seizoen)clubcard. De kassa's zijn op de wedstrijddag vanaf 18.00 uur geopend. Drukkerij Gianotten Woensdag 28 februari 2007 Willem II - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 7