Sponsor j^JÖTERIJ I "Onze jeugd is blij met de Sponsor Loterij!" Frank van der Struijk: Bedankt supporters, voor jullie steun! "De jeugdopleiding biedt toekomst aan jonge spelers. Voetbaltoekomst, maar ook maatschappelijke toekomst. Ongeveer 10% stroomt vanuit de jeugdopleiding door naar het betaald voetbal. De rest haalt het dus niet, maar heeft er wél discipline en teamspirit door gekregen. De Sponsor Loterij steunt ons bij dit beleid. Fantastisch!" De jeugd heeft de toekomst Ga naar sponsorloterij.nl en speel mee! Frank van der Struijk: "Zo zijn er speciale projecten om schoolkinderen kennis te laten maken met de voetbalsport. Ook worden er naschoolse activiteiten georganiseerd. Het soepel samengaan van voetbal en school krijgt veel aandacht. Maar ook het project Scoren voor Gezondheid waarin kinderen uit de buurt kunnen sporten met hun Willem II-idolen, is een goed initiatief van de Sponsor Loterij. Ik vind het stuk voor stuk geweldige projecten en dank de Sponsor Loterij hiervoor." De Sponsor Loterij kan een club als Willem II financieel steunen dankzij de supporters die met ons meespelen. Frank van der Struijk: "Van de loten die u bestelt gaat de helft naar de jeugdopleiding van Willem II. Elke maand weer en dat tikt aan! Er is een bel-actie geweest onder onze supporters en die heeft 1.240 nieuwe loten opgeleverd. Dit betekent dat onze supporters via de Sponsor Loterij onze jeugdopleiding jaarlijks steunen met 50.000. Kortom, een win-win situatie. U steunt de Willem Il-jeugd en maakt zelf kans op fantastische prijzen, élke maand weer. Dus neem een lot!" Frank van der Struijk, in 1995 begonnen aan de jeugdopleiding. De Sponsor Loterij is maatschappelijk partner van de Eredivisie en steunt alle activiteiten rondom de jeugdopleiding van het betaald voetbal. De loterij is goedgekeurd door de Minister van Justitie onder L.O. nummer 730/0002/5393381 d.d. 23/12/2005

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 14