Colofon Programma Willem II Programma Beloftenteam Programma A-jeugd Programma KNVB Beker Online kaartverkoop thuiswedstrijden 13 Jaargang 7, nummer 14 Dit is een uitgave van Willem II en verschijnt voorafgaand aan ieder thuisduel van Willem II Hoofdredactie Willem II: René Vermetten Eindredactie Willem II: Ruud Ackermans Coördinatie Willem II: Guido Holman Medewerkers aan dit nummer Harrie Verhoeven, Marloes Vrenken, Leontine Dingenouts Fotografie Fotoburo Toin Damen Telefoon: 013-5368063 Uitgever www.zpress.nl Postbus 1015 3300 BA Dordrecht telefoon: 078-6397070 Acquisitie Z-Press Sport Sc Media bv Contactpersonen: Stefan van Kooten Michel de Vroed Opmaak en lithografie Nauta en Haagen, Helmond Bettina van de Ven Druk Drukkerij Gianotten, Tilburg Oplage 3000 Verspreiding Willem II Redactieadres Willem II t.a.v. Redactie Tricolores Goirleseweg 34 5026 PC Tilburg tel: 013-5490590 fax: 013-5490500 Internet: www.willem-ii.nl e-mail adres: redactie@willem-ii.nl Copyright 2007 Overname van artikelen, foto's en beeldmateriaal of gedeelten daarvan is toegestaan, mits vergezeld van bronvermelding. Toezending van de betreffende publicaties wordt op prijs gesteld. Willem II Reisburo Disma Man of the Match Ook vandaag kunnen de supporters weer meedoen aan de Man of the Match-verkiezing. Reisburo Disma verbindt haar naam aan de verkiezing en stelt tevens de hoofdprijs beschik baar; een volledige vliegvakantie voor 2 personen naar een zonnige bestemming ter waarde van 1500,-Iedereen die zijn stem uitbrengt voor de verkiezing maakt kans op deze prijs. Door het sturen van een SMS naar nummer 4414 met de code 'WIT spatie en het rugnummer van de speler, bepalen de supporters wie na de wedstrijd tot Man of the Match wordt gekozen. Stemmen kan tot tenminste vijf minuten voor het einde van de wedstrijd. Na afloop van de wedstrijd wordt de speler met de meeste stemmen op het veld gehul digd met een bosje bloemen en een fles champagne. Iedereen die per SMS meedoet aan de verkiezing maakt kans op twee kaarten voor de eerstvolgende thuiswedstrijd van Willem II. Tevens wint de wedstrijdwinnaar een reischeque ter waarde van 20 euro, aangeboden door Reisburo Disma. Groepsarrangementen (vanaf 10 personen) Zin in een avondje voetbal met vrienden, collega's of team genoten? Een groepsarrangement van Willem II biedt een op lossing. Een unieke manier om een bedrijfsuitje, kinderfeestje of gewoon een avondje uit te organiseren. Informeer naar de speciale tarieven door contact op te nemen met ticketing@willem-ii.nl of bel 013 549 05 90 Zaterdag 3 maart Willem II - Sparta Zaterdag 10 maart Willem II - Groningen Zondag 18 maart Feyenoord - Willem II Maandag 5 maart Jong Willem II - Jong Sparta Maandag 12 maart Jong FC Twente - Jong Willem II Zaterdag 3 maart Willem II - RKC Waalwijk Woensdag 28 februari Willem II - Ajax FC Utrecht AZ NAC Breda - PSV RKC Waalwijk - Roda JC Wilt u snel en gemakkelijk aan kaartjes voor de thuiswedstrijden van Willem II komen? Ga dan naar www.willem-ii.nl en bestel online uw toegangskaartjes. Drukkerij Gianotten Woensdag 28 februari 2007 Willem II - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 13