Naam Woonplaats Beroep Seizoenkaarthouder sinds Wat betekent AZ voor u? AZ-talenten Mooiste AZ-moment Louis van Gaal Favoriete AZ-speler Beste speler buitenland Waar eindigt AZ dit seizoen? Niels Krommenhoek. sinds 1 november woon ik in Alkmaar. Office Manager. seizoen 2001-2002 Voor mij is AZ een middagje/avondje uit. AZ is echt een boegbeeld van Alkmaar. Een groeiende, ambitieuze en gezellige club. Erg veel sfeer en aantrekkelijk voetbal dankzij de aanvallende speelwijze. Ik vind het nieuwe stadion vooral van binnen erg Uitwedstrijden mooi. lende middenvelder beter bekend is onder zijn voetbalnaam Kaka. Sinds 2003 speelt hij voor het Italiaanse AC Milan met het rugnummer 22, zijn geboortedag. Moussa Dembélé, Ryan Donk, Jeremain Lens, Kees Luijckx, Ruud Vormer en Haris Medunjanin. AZ barst van het talent! Mijn mooiste AZ momenten zijn de halve finale van het UEFA Cup-toernooi en de 4-2 winst van vorig seizoen tegen Ajax. Goede, fanatieke trainer met zeer veel voetbalverstand. Demy de Zeeuw is absoluut mijn favoriete AZ'er. Hij ontwikkelt zich laatste tijd erg goed. Verder vind ik Shota Arveladze een zeer begaafde spits en ik ben blij dat hij voor AZ speelt. Ricardo Izecson dos Santos Leite. Hij is een Braziliaans profvoetballer, die als aanval- Als ik ga vind ik het leuk, maar ik ga over een seizoen maar twee tot drie keer. Bij de uitwedstrijden naar Ajax ben ik altijd van de partij. Het zal spannend dit seizoen spannend worden aan de top. Ik verwacht dat AZ heel lang meedraait 'bovenin', maar dat we als derde eindigen in de competitie. Tot slot denk ik dat PSV ook dit seizoen weer kampioen wordt. Wilt u zich opgeven voor De Twaalfde Man? Stuur een mailtje naar Wieke de Vries, w.devries@az.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 15