Ajax contracteert Supusepa en Van der Heijden Solide zege Jong Ajax Nieuws 7 Ajax heeft jeugdspelers Christian Supusepa en Jan-Arie van der Heijden ge- contracteerd. Christian Supusepa, die op 2 april 1989 werd geboren, kwam op 26 juni 1997 bij de jeugdopleiding van Ajax terecht. De linker verdediger tekende een contract dat loopt van 1 juli 2007 tot en met 30 juni 2010. Jan-Arie van der Heijden, die op 3 maart 1988 werd ge boren, kwam op 18 juli 2001 na de jeugdop leiding van Ajax. In het najaar van 2005 won Van der Heijden brons met het Nederlands elftal onder 17 jaar. De linkermiddenvelder tekende een contract dat loopt van 1 juli 2007 tot en met 30 juni 2009. Jong Ajax had maandagavond weinig pro blemen met Jong Sparta. De Beloften van trainer Aron Winter speelden zich op het kunstgrasveld van de Toekomst naar een solide 4-0 overwinning. De coach van Jong Ajax moest het te gen de Rotterdammers stellen zonder Vurnon Anita. De controlerende midden velder is dit seizoen een vaste waarde in de Amsterdamse Beloftenploeg. Anita reisde dinsdag met de A-selectie mee naar Bremen, waar woensdag het UEFA Cuptreffen met Werder werd gespeeld. Roger was wel van de partij. De Spanjaard deed tegen Jong Sparta een helft lang wedstrij d- ritme op. Naast Anita reisden nog twee Beloften mee naar Bremen. Hoofdtrainer Henk ten Cate, toe schouwer bij Jong Ajax, voegde ook Gregory van der Wiel en Mitchell Donald aan zijn selectie toe. Spartaan Jami Jaliens leidde na een half uur spelen op wonderlijke wijze de openingstreffer van Edgar Manucharyan in. De rechtsback werkte de bal, een voorzet van Jeffrey Sarpong, kolderiek voor bij zijn uitkomende doelman Dolf Kerklaan. Manucharyan tikte de bal een tel later moeiteloos in het verlaten doel: 1-0. Manucharyan verzorgde voor de rust ook de voorzet waaruit Stanton Lewis kon scoren. De Armeense linksbuiten leidde de tweede Ajax-treffer in met een fraaie rush over de linkerflank. De Zuid-Afrikaan, verrassend geposteerd in de spits, tikte de assist simpel voorbij Kerklaan. Lewis deed de tweede helft vooral van zich spreken met een omhaal die op de paal eindigde. John Goossens bracht Jong Ajax op 3-0. Manucharyan hielp de thuisploeg in de blessuretijd nog aan een vierde treffer. Edgar Manucharyan scoorde twee keer voor Jong Ajax. Ajax Kick Off Excelsior

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 7