t 30 Vol Beloften CU CU O Jong Ajax is de kweekvijver voor het eerste elftal van morgen. De Beloften van Ajax werken hun thuiswedstrijden grotendeels op maandagavond af op jeugdcomplex de Toekomst. In de rubriek Vol Beloften krijgen de talenten van Ajax de kans zich te presenteren aan de supporters. Deze keer Javier Martina, rechtsbuiten. CU Relatie: Ja, die heb ik. Wie de gelukkige is, doet er niet toe. Naam: Javier Sylvester Martina. Geboren: 1 februari 1987 te: Curasao. Broers/zussen: Ik heb een broertje, Gabriël, en twee zussen. Die heten Deanne en Michanelly. Positie: Rechtsbuiten. Vroeger heb ik ook in de spits gestaan. Links- of rechtsbenig: Rechtsbenig. Met links moet ik meer oe fenen. Ook met mijn linkerbeen moet ik goede voorzetten kunnen geven. Lengte: Ik schat zo'n 1.75 meter. Gewicht: 69 kilo. Bij Ajax sinds: De Al. In 2005 ben ik bij de club gekomen. Dit is mijn derde seizoen. Contract vanaf: Het seizoen 2005-2006. Mijn contract loopt na dit voetbaljaar af. Vorige Club(s): Amstelveen Heemraad, FC Omniworld, SV Bijlmer. Ik ben met voetbal len begonnen bij SV Bijlmer. Opleiding: Ik heb de mavo afgemaakt. Daarna ben ik wel aan twee andere oplei dingen begonnen, maar die heb ik niet afge rond. Vooral omdat ik me helemaal wilde richten op voetbal. Geen voetballer, dan...: Dat is een j vraag. Dan was ik misschien bezig met een technische opleiding. Of misschien werkte ik dan wel in de bouw. Passie buiten het voetbal: Ik sport graag. Ook kijk ik graag naar andere sporten. Tennis bijvoorbeeld. Geloof/Bijgeloof: Nee, daar doe ik niet aan. Vakantie: Het liefst ben ik op Curasao. Ik probeer mijn familie daar minstens een keer per jaar te bezoeken. Dat lukt trouwens niet altijd. Muziek: R&B, soul en rap. Favoriete tv-programma: De Wedstrijden. Ook kijk en luister ik graag naar The Box. Vooral Comedy Night is erg leuk. Beste film: Er zijn zoveel goede films. De laatste film die ik zie, is vaak ook de beste. Mooiste boek: Ik houd totaal niet van lezen. Op school heb ik boeken als Spijt en Het gouden ei gelezen. Krant/tijdschrift/website: www.ajax.nl en www.partypeeps.com zijn sites die ik re gelmatig bezoek. Verder surf ik ook wel naar muzieksites. Daarnaast lees ik Ajax Magazine. Vroeger, op weg naar school, las ik Metro of Spits. Excelsior Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 29