Colofon Leegte, hield hij dit huis aan. Zodoende is Hoogendorp met zijn gezin vanaf vorige week terug in hun oude huis. „Ik ben thuis. Thuis in ons huis en thuis bij mijn club. We zijn deze week snel spullen gaan ophalen in Wolfsburg, want de meubels stonden nog wel in ons huis maar de persoonlijke ac cessoires ontbraken. Het is nu al weer lek ker er te zijn. Tel daarbij op de hartelijke ontvangst dat ik zowel bij de eerste trai ning als in het stadion kreeg en ik kan niet anders zeggen dan dat ik gelukkig ben. En ik kan nog het laatste halfjaartje van het Zuiderpark meemaken, heerlijk. Door dit stadion voelt de club nog precies zo als twaalf jaar geleden." De laatste maanden was het voor Hoogendorp met name trainen geblazen, in wedstrijden van de Volkswagenelub werd hij amper gebruikt. „Dan blijkt wel dat alles draait om de wedstrijden. Ik heb nu eenmaal wedstrijdritme nodig en de kans om een echte reeks neer te zetten kreeg ik niet, hoe goed ik ook trainde. Het scoren wilde daardoor ook niet lukken. Wedstrijdritme en de daarbij be horende scherpte zijn dingen die je nodig hebt. Hier in Den Haag zag ik meer kansen om wekelijks te spelen en mezelf weer helemaal te kunnen laten zien." De positie van ADO Den Haag op de ranglijst maakte Hoogendorp niets uit. Zijn gevoel zei dat hij naar zijn stad terug moest gaan. „Ik heb het gevoel dat er veel mogelijkheden zijn hier. We moeten als club en als team de komende tijd keihard werken. Wij hoeven voor niemand bang te zijn. Een keer achter komen kan ook, dat houdt niet automatisch in datje gaat verliezen. En mochten we een nederlaag lijden, dan zullen we in ieder geval strijdend ten onder gaan. De overtuiging moet komen, op het veld moet er iets gaan groeien. Simpel en effectief, ik denk dat dat de sleutelwoorden zijn. We moeten terug naar de basis, zuinig om gaan met alles wat er gebeurd. Het kan trouwens altijd gekker; met RKC heb ik een keer met negen punten achterstand onderaan gestaan en toen zijn we er ook in gebleven. Dat gaan wij de komende tijd ook doen!" Oproep aan alle supporters ADO Den Haag werkt hard aan een succesvolle toekomst. Gezamen lijk moeten we de club op sportieve wijze steunen. Wij roepen dan ook alle supporters op om af te zien van kwetsende spreekkoren en het afsteken van vuurwerk. ADO Den Haag maakt gebruik van een modern camerasysteem en zal bij constatering van overtredingen van de huisregels en/of het KNVB- reglement conform de richtlijnen van de KNVB handelen. In samenwer king met de lokale driehoek zullen bij misdragingen gele kaarten en/of stadionverboden worden uitgereikt. Uitgever www.zpress.nl Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Telefoon 078 639 70 70 Fax 078 639 70 71 Acquisitie Leon van der Sluis Boudewijn de Jong Financiële Administratie Z-Press sport Ft media BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Redactiecoördinator Nathalie Nuiten Redactie Tonny Dijkhuizen Yvonne Dombrakis Glenn Duijzer Nathalie Nuiten Daan Schippers Arnout Verzijl Fotografie Hans Willink (tenzij anders vermeld) Opmaak Ft Lithografie Nauta en Haagen Helmond Vormgeving Bettin a van de Ven Druk Drukkerij van der Weij Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of verme nigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 30