Klassieker kan cruciaal zijn Voorwoord 5 De voetballiefhebbers kijken er reikhalzend naar uit: de Klassieker tussen Ajax en Feyenoord staat weer op het programma. Op zich is deze wedstrijd altijd al beladen, maar nu spelen er ook andere belangen. Dit weekeinde treffen PSV en AZ elkaar, en na de nederlaag van vorige week tegen Roda JC is PSV weer een beetje in het zicht gekomen voor Ajax. Een positief resultaat tegen Feyenoord is voor onze club dan ook cruciaal om in de race te blijven voor de landstitel. Ajax is goed teruggekeerd uit het trainingskamp in Zuid- Afrika, waar naast nuttige trainingssessies ook de Missie Kaapstad op maatschappelijk vlak een groot succes was. Alle wedstrijden na de korte winterstop werden gewonnen. FC Utrecht moest in de ArenA het onderspit delven, Ajax plaatste zich ten koste van FIFC Haarlem voor de volgende ronde van de KNVB Beker en vorig weekeinde haalde onze club op karakter de zege weg bij FC Groningen. De tweede helft van de competitie staat voor Ajax ook in het teken van nieuwe gezichten. Leonardo kwam begin januari de ploeg versterken en de Braziliaan bewees in zijn eerste drie officiële duels meteen zijn waarde voor Ajax, met als voorlopig hoogtepunt de winnende treffer tegen FC Groningen in de laatste minuut. Afgelopen week keerde Edgar Davids terug op het oude nest. De gedreven midden velder, een echte kampioen én een echte Ajacied, was een van de sleutelspelers van het succesvolle Ajax van de jaren negentig. Met zijn bij diverse Europese topclubs opgedane ervaring kan Davids een prima versterking zijn voor ons eigenlijk nog in opbouw zijnde team. Namens het directieteam van Ajax wens ik alle Ajacieden veel succes en alle toeschouwers een mooie voetbalmiddag. Maarten Fontein Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Riske Betten Saar van Bueren Claudia Hendriksen Nathalie Nuiten Hennie Schuurman Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving/art direction ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Cootje Mombers Wendelmoet Faberij de Jonge Druk Van derWeij, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off Feyenoord

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 5