De supporter aan het woord i Supporters zijn er in alle soorten en maten, ledereen beleeft Ajax op zijn eigen manier. In de Ajax- media www.ajax.nl, Kick Off en Ajax Magazine komende supporters aan het woord over hun Ajax. In deze aflevering vertelt Remon de Haan uit Monnickendam wat Ajax voor hem betekent. '2> Fan van Ajax sinds: zjen. De Italiaanse en de Spaanse competitie, '1982. In dat jaar ben ik namelijk in de Jupiler League, ales. Als ik op vakantie Monnickendam komen wonen. Daarvoor een stadion kan bezichtigen, zal ik dat ook woonde ik in Hoogkarspel. In die regio zeker niet laten. Ik ben alles bij elkaar ge- kies je iets eerder voor AZ. Het was toen woon een vreselijke voetballiefhebber.' ook een goede periode in Alkmaar; het was de tijd van de gebroeders Molenaar. Maar Met wie kijk je naar de wedstrijden van Ajax? heel eerlijk gezegd was ik toen nog niet echt 'Thuis kijk ik meestal met mijn vriendin, met voetbal bezig. Begin jaren tachtig is de Zij speelt bij W Monnickendam en weet sport een beetje gaan leven bij me. Toen veel van het spelletje af. Als we met anderen voetbalde ik ook met vriendjes op straat, over voetbal praten, staan sommige mensen De naam Dick Schoenaker zegt me nog wel echt versteld van wat zij allemaal weet. Dan iets. Toen hij Ajacied was, ben ik fan gewor- staan ze met hun oren te klepperen. Echt den. Nu kijk ik al het voetbal dat ik kan waar. Met Cornelis bezoek ik de thuiswed- I - Naam: Remon de Haan Leeftijd: 34 jaar Woonplaats: Monnickendam Seizoenkaarthouder: Ik heb geen seizoenkaart. Meestal ga ik met een vriend mee naar de ArenA. Hij zit in een rolstoel. Als zijn be geleider zie ik zeker twaalf van de zeventien thuiswedstrijdjjplVoor de Europa Cupduels kopen we bijna altijd losse kaarten. Ook via mijn werkgever is het meestal wel mogelijk om aan kaarten te komen. Soms is het lastig om een wedstrijd bij te wonen. Mijn vriendin voetbalt ook op zondag en we hebben een zoontje van driejaar. Hij heet Milan. Ik vind het een beetje raar om heel vaak oppas te vragen als ik naar het voetbal wil. Maar als het even kan, ben ik er bij. Ajax Kick Off Feyenoord

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 40