Terugblik 37 Leonardo is blij met zijn eerste treffer voor Ajax. publiek ook niet ontevreden naar huis is gegaan,' aldus de Amsterdamse oefenmees- ter. 'We gaven goed druk naar voren en de linies speelden kort op elkaar. Ik heb datgene gezien waar we aan gewerkt hebben. Dus ik ben tevreden met de uitslag en de uitvoering. Jammer dat we niet meer goals gemaakt hebben, maar Haarlem had een fantastische keeper en stond goed georganiseerd. Ik vond ons echter wel aantrekkelijk voetballen.' KNVB Beker Woensdag 24 januari 2007 - Amsterdam ArenA - 23.100 Scheidsrechter: Björn Kuipers Ajax - HFC Haarlem 4-0 (3-0) Scoreverloop: 8. Ray Frankel (e.d.) 1 -0,34. Leonardo 2-0,40. Kenneth Perez 3-0, 90. Kenneth Perez 4-0 Ajax: Dennis Gentenaar, Zdenek Grygera, George Ogararu, Jaap Stam (46. John Heitinga), Thomas Vermaelen, Olaf Lindenbergh, Hedwiges Maduro, Klaas Jan Huntelaar (46. Ryan Babel), Kenneth Perez, Mauro Rosales, Leonardo Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Maarten Stekelenburg, Urby Emanuelson, Michael Krohn-Dehli, Wesley Sneijder, Tom de Mul HFC Haarlem: Erik Heyblok, Iwan Axwijk, Robert Jan Ravensbergen, Michael van der Kruis, Arnoud van Toor (86. Mitchell Burgzorg), Achmed Ahahaoui, Hendrik van Beelen (82. Marvin Wijks), Milan Berck Beelenkamp, Roel de Graaff (70. Rodney Cairo), Samir El Gaaouiri, Ray Frankel Coach: Gert Aandewiel Niet ingezet: Mike Romer, Dave Huymans, Kwong-Wah Steinraht, Stefan van der Grijp Hedwiges Maduro werd uitgeroepen tot Ajacied van de wedstrijd. Kenneth Perez kopt in de slotminuut de 4-0 binnen. Ajax Kick Off Feyenoord

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 36