Vol Beloften 31 Beste film: Gladiator heb ik meerdere keren gezien. Het blijft een ultieme film. Mooiste boek: Vooral voor mijn studie lees ik heel veel boeken. Vrijetijdsboeken bewaar ik voor de vakantie. Krant/tijdschrift/website: Op de club surf ik regelmatig naar www.ajax.nl, maar ook naar andere sites met voetbalnieuws. Zelf ben ik geabonneerd op Voetbal International. Thuis lezen we De Telegraaf. Favoriete eten: Misschien heel gek hoor, maar geef mij maar gewoon rode kool met aardappelen en vis. Heerlijk. Een dag ruilen met...: Pfoe.... Ik heb eigenlijk geen idee met wie ik zou willen ruilen. Mooiste goal: Alweer lang geleden speelde ik een selectiewedstrijd voor een Nederlands elftal voor spelers tot 14 jaar. In die wed strijd scoorde ik een fraaie treffer. Van bui ten de zestien draaide ik de bal zo het doel in. Ik heb in die wedstrijd toen ook een plek in de selectie afgedwongen. Die goal is me altijd bijgebleven. Nog werken aan: Mijn rechterbeen kan beter. Ik mag in het veld ook wel wat brutaler worden. Favoriete club buiten Ajax: FC Volendam en FC Barcelona. Iedere voetballiefhebber vindt het leuk om naar Barcelona te kijken. Mooiste wedstrijd: De mooiste wedstrijd die ik heb gezien, was de Champions Leaguefinale tussen Bayern München en Manchester United. Dat was de finale waarin de Engelsen in blessuretijd tweemaal scoorden. Wat mijn eigen wedstrijd betreft, heb ik niet echt een favoriet duel. Ik heb zo veel mooie wedstrijden gespeeld. Favoriete voetballer: Zinedine Zidane. Dat hij zich het afgelopen WK minder goed heeft gedragen, doet niets af aan zijn kwaliteiten als voetballer. Mooiste moment uit Ajax-historie: De gewon nen Champions Leaguefinale uit 1995. Ook de beslissende penalty van Danny Blind, in de Wereld Bekerfinale tegen Gremio in Tokio, staat hoog op mijn lijstje favoriete momenten. Grootste voetbalkwaliteit: Mijn inzicht en mentaliteit. Idool buiten voetbal: Die heb ik niet. Hoogtepunt in carrière: Het bereiken van Jong Ajax is een hoogtepunt. Hopelijk komt het tot een carrière als betaald voetballer. Natuurlijk hoop ik dat Ajax mijn contract verlengt. Als dat niet gebeurt, hoop ik op een plek in de selectie van een andere be taald voetbalclub. Dieptepunt: In maart 2004 heb ik mijn kruis band in mijn rechterknie gescheurd. De hele nasleep van die blessure is een dieptepunt. Lastige club als tegenstander? Persoonlijk heb ik het altijd lastig tegen Vitesse. Dit seizoen hebben we het als ploeg moeilijk gehad met Jong AZ. Toekomstverwachting: Snel weer helemaal fit worden en voetballen! Ajax Kick Off Feyenoord

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 30