"Een belanrijke periode" De Hoofdrolspeler Bruno Silva De beelden van een huilende Silva na afloop van de eerste verloren competitiewedstrijd in Euroborg, tegen ADO Den Haag, maakten veel indruk op de buitenwereld. "Daarover heb ik veel vragen van mensen gekregen. Ik voelde me op dat moment zo verdrietig dat ik moest huilen. Dat er zoveel mensen via de TV-beelden kunnen meekij ken, daar hou je je op dat moment helemaal niet mee bezig. In Nederland is het spelen van een thuis- en een uitwedstrijd een wereld van verschil, dat ik in Uruguay nog niet kende. En we hebben in thuiswedstrijden teveel punten verspeeld. Van ADO Den Haag en Sparta mag je gewoon niet verlie zen." Tijd "Ik denk dat er meer in de ploeg zit dan we tot nu toe hebben laten zien. We hebben nog dertien wed strijden om dat aan te tonen en ons te plaatsen voor de play-offs om UEFA-Cupvoetbal. Want dat willen we dit jaar natuurlijk weer bereiken. De vijf de plaats is iets te hoog gegrepen, lijkt het. Maar niets is onmogelijk, want vorig jaar had de compe titie ook een bijzondere afloop. Er breekt nu een hele belangrijke periode aan met achtereenvolgens Ajax, Heerenveen, Excelsior, AZ en PSV op het pro gramma. Dat zijn allemaal lastige tegenstanders en we zullen in deze wedstrijden onze vorm moeten Bezig aan zijn tweede seizoen is hij een vas te waarde in het team van FC Groningen. Als rechtback stond hij sinds de derde competi tieronde in de basis en verdween daar tot op heden ook niet weer uit. Bruno Silva voelt zich uitstekend thuis in Nederland en in het bijzonder in Groningen. "Ik heb nu in bijna alle stadions gespeeld en in Euroborg is de sfeer toch het meest bijzonder." www.fcgroningen.nl O ..V f eredivisie'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 15