De supportersvereniging juicht Ajax naar de overwinning! Proef biometrie bij Ajax - Haarlem Nieuws 7 Op de korte zijde van het stadion heeft de Supportersvereniging Ajax vanavond een aantal vakken gereserveerd voor hun leden. Leden van de SVA zijn in de gelegenheid gesteld om één kaartje te kopen voor de prijs van twee. Tevens worden de leden door de SVA en de Catering Club getrakteerd op koffie, thee of warme chocolademelk. Er is een zanger op de omloop die de gezellige Amsterdamse sfeer verhoogt. De SVA organiseert regelmatig activiteiten voor hun leden. Niet alleen rondom de wedstrijden, maar ook worden er onder meer voetbaltoernooien, clinics en panna- toernooien georganiseerd. De leden van de SVA zitten in het hele land. Daarom wordt een aantal keer per jaar een supportersfeest gevierd. Van Beilen tot Bergen op Zoom: ze komen overal! Natuurlijk gaat er altijd een groepje spelers mee als hoogtepunt van het feest. Het eerstvolgende feest vindt plaats op 29 januari aanstaande in Maastricht. Er is van alles over Ajax te zien en te doen en vijf spelers maken hun opwachting. Alle leden hebben gratis toegang na aanmelding (zie www.svajax.nl). Wil je weten welke voordelen het lidmaat schap nog meer heeft of wil je je als lid aan melden? Surf dan naar onze website: www. svajax.nl en geniet van de tijdelijke aanbie ding! Je kunt ook terecht op de informatie stand op de omloop van Café Vaklll. Fijne wedstrijd! Bij de wedstrijd Ajax - Haarlem van vandaag is een proefproject met biometrie van start gegaan. Het doel van de proef is te testen of het toepassen van biometrie (vingerafdruk ken) een toegevoegde waarde kan zijn bij het handhaven van stadionverboden. De voetbalbond KNVB onderzoekt samen met Ajax, Feyenoord en Vitesse of biome- trische toegangscontroles bij de stadion poorten supporters met een stadionverbod van de tribunes kan weren. Het systeem is een alternatief voor de door de over heid verplicht gestelde persoonsgebonden seizoenkaart, met pasfotoregistratie. De opties voor de biometrische toegangs controle waren een irisscan (in het oog), gezichtsherkenning en vingerafdrukken. De vingerafdruk bleek de meest solide en praktische oplossing. Ajax begint met de proef tijdens de KNVB Bekerwedstrijd Ajax - Haarlem. Bij ingang D is een proefopstelling gemaakt. Tijdens de test zal geen gebruik worden gemaakt van vingerafdrukken van mensen met Ajax Kick Off HFC Haarlem

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 7