Het Ajax-bloed binnen HFC Haarlem Milan Berck Beelenkamp: De enige oud-Ajacied met speelminuten in het eerste elftal. Speelde in het seizoen 1996/1997 twee wedstrijden. Had wel de eer om deze beiden in de ArenA af te werken: tegen Heerenveen (2-1-winst) en FC Twente (3-2-winst). Verloor dus geen enkele wedstrijd in het Ajax-shirt. Michael van der Kruis: Doorliep de jeugdopleiding vanaf de El tot en met de Al en mocht als A-junior zo nu en dan meespelen met Jong Ajax. Was verdediger in de Al-kampioensploeg in het seizoen 1997/1998. Vertrok een jaar later uiteinde lijk naar Excelsior waar hij een superseizoen kende. Viel door zware blessures ver terug en verkaste in de zomer van 2001 naar De Graafschap. Ging na vier seizoenen Doetinchem naar HFC Haarlem waar hij als aanvoerder de lijnen uitzet. Robert-Jan Ravensbergen: Kwam via Feyenoord bij Ajax in de BI van Heini Otto. De tegenstander 27 Dat HFC Haarlem een samenwerkings verband heeft met Ajax wisten we al, maar dat er via andere voetbalwegen veel oud- Ajacieden rondlopen, was wellicht wat minder bekend. tekst Sander Zeldenrijk Mitchell Burgzorg: Doorliep de jeugd opleiding probleemloos van de E2 tot aan de Cl. Kreeg motivatieproblemen in de B-jeugd, maar een aantal goede gesprekken met trainer Wim Kwakman luchtten op. De middenvelder werd omgebouwd tot verdediger. Vertrok bij Ajax, omdat hij geen contract kreeg. Koos daarna op advies van de club voor HFC Haarlem in de hoop zodoende in beeld te blijven. Speelde zich aan de Jan Gijzenkade voor de winterstop in de basis als rechtsback. Oud-Ajacied Milan Berck Beelenkamp is ongeslagen in Ajax 1 PRO SHOTS/Henk-Jan Dijks Speelde vervolgens een jaartje bij Dirk de Groot in de A2 en verdiende in zijn tweede jaar (in de Al) onder Herman Borman een tweejarig profcontract. Tenminste, zo dach ten Co Adriaanse en Louis van Gaal er over. Dat heugelijke feit vond plaats rondom de trainerswissel Morten Olsen/Jan Wouters. Tegen het einde van zijn eerste seizoen kreeg hij een doodschop op zijn enkel en lag hij er met een aflopend contract zeven maanden uit. Uiteindelijk kreeg de centrale verdediger geen nieuwe verbintenis en vertrok hij naar FC Volendam. Daar speelde hij drie seizoenen. Datzelfde herhaalde hij bij FC Zwolle. Dit wordt zijn tweede jaar bij de roodbroeken. Ajax Kick Off HFC Haarlem

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 26