Inschrijving Talentendagen Bokaal voor doeltreffende Huntelaar Nieuws 7 Ajax houdt in de week van 26 februari t/m 2 maart 2007 de jaarlijkse Talentendagen. Aan de Talentendagen kunnen de volgende pupillen meedoen: Veldspelers: eerste- en tweedejaars F- en eerstejaars E-pupillen (geboren in 1999, 1998 of 1997). Doelverdedigers: eerste- en tweedejaars F-, eerste- en tweedejaars E- en eerstejaars D-pupillen (geboren in 1999, 1998, 1997, 1996, 1995). Let op: Maak de juiste keuze (er is maar één keuze mogelijk), opgegeven doelver dedigers kunnen later NIET als veldspeler mee doen (en andersom) en als je niet aan de gevraagde eisen voldoet kunnen wij niets voor je betekenen op de dag waar voor je een uitnodiging hebt ontvangen. Als je onderstaande vragen met JA kunt beantwoorden, vul dan het inschrijfformu lier op de website www.ajax.nl in: Ben je een jongen en wil je graag bij Ajax voetballen? Woon je in Amsterdam of binnen een straal van 60 kilometer? Denk je dat je net zo goed kunt worden als de spelers uit de Ajax-opleiding? Ben je als veldspeler óf doelverdediger in het JUISTE jaar geboren (zie hierboven)? In het geval van te veel inschrijvingen zal er een voorselectie plaatsvinden. Inschrijvingen die niet voldoen aan de ge vraagde leeftijdsgrens of die na 31 januari 2007 binnenkomen worden niet in behan deling genomen. Mocht je na 16 februari 2007 nog geen uitnodiging hebben ont vangen (en ben je wel in het bezit van de bevestiging van je inschrijving) neem dan contact met ons op, telefoonnummer: 020-3119 116/ 105/ 108. Klaas Jan Huntelaar zag zijn doeltreffend heid vlak voor de jaarwisseling bekroond met een bokaal. De Ajacied werd gelauwerd door de IFFHS, de internationale federatie van voetbalhistorici en -statistici. 'KJH' is de trefzekerste voetballer van 2006. Namens de IFFHS was bestuurslid Jean Fraiponts naar de ArenA gekomen om Huntelaar in het zonnetje te zetten. Direct na de training kreeg 'de beste spits van Europa' zijn goudgekleurde voetbalprijs overhandigd. 'Een mooie prijs voor een mooie prestatie,' vatte Fraiponts een lang en eervol verhaal samen. De verkiezing van de IFFHS is een jaarlijks terugkerend fenomeen. Maatstaf is het aantal treffers dat een speler scoort in een competitie die in 2006 eindigt. In de voetbaljaar gang 2005-2006 kwam Huntelaar in de Eredivisie en de daarop volgende play-offs tot 35 treffers. De spits was vorig seizoen doeltreffend namens Ajax en sc Heerenveen. De voetbalstatistici verza melen jaarlijks gegevens uit ruim vijftig na tionale competities. Hakan Sukür was voor Huntelaar de laatste Europese spits die de titel van 's werelds trefzekerste speler voor zich opeiste. De Turkse spits ontving zijn beker in 1997. Ajax Kick Off FC Utrecht

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 7