Ajax hervat competitiestrijd Voorwoord 5 Ajax heeft 'overwinterd' in Zuid-Afrika. De ploeg verbleef een ruime week in Kaapstad en was te gast bij Ajax Cape Town. In de volgende Kick Off een uitgebreid verslag van het trainingskamp en de Missie Kaapstad van de Ajacieden. In Zuid-Afrika bereidde het team van hoofdtrainer Henk ten Cate zich voor op de herstart van de Nederlandse com petitie. Ajax bevindt zich op de tweede plaats op de ranglijst, met een toch aanzienlijke achterstand op koploper PSV. In de laatste wedstrijden van 2006 liep de Amsterdamse club teveel averij op. Toch zal de ploeg er alles aan gelegen zijn het de concurrenten uit Eindhoven (en Alkmaar en Rotterdam) het zo moeilijk mogelijk te maken. Nieuw in de Amsterdamse gelederen is Leonardo, die in de winter stop werd overgenomen van NAC Breda. De Braziliaanse balvirtuoos kan mogelijkerwijze vanmiddag zijn officiële debuut maken tegen FC Utrecht. De Domstedelingen staan op een voor hun teleurstellende tiende plaats, maar wisten het Ajax in Utrecht vrij lastig te maken. Uiteindelijk won Ajax op knappe wijze het moeilijke duel; vorig seizoen ging het duel in de ArenA echter ruim verloren. De Amsterdammers zijn dus gewaarschuwd. Ze zullen ook vandaag weer de steun van het trouwe publiek goed kunnen gebruiken. Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Biadmanagement Robert Bisschops Redactie Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Riske Betten Saar van Bueren Claudia Hendriksen Daan Schippers Hennie Schuurman Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving/art direction ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Cootje Mombers Wendelmoet Faberij de Jonge Druk Roto Smeets Utrecht Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off FC Utrecht

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 5