ft I» Tijdens de wedstrijd kwam het natuurlijk ook helemaal goed. Ajax won met 3-0! Ik zing ook altijd mee, maar kom nooit boven de menigte uit. Maar ik blijf het wel proberen.' Mooiste Ajax-doelpunt: 'Klaas Jan Huntelaar scoorde afgelopen sei zoen tegen Sparta een fantastisch doelpunt uit een vrije trap. Hij maakte die middag drie goals, waardoor Ajax met maar liefst 6-0 won. Beter kan het niet, toch? De goal van Sneijder in de Johan Cruijff Schaalwedstrijd tegen PSV was ook fan tastisch. Zelf ben ik ook lid van een club. Ik voetbal in de MA1 van sv Kadoelen. Inmiddels al zo'n vijf a zes jaar. Net als Sneijder speel ik met rugnummer 10. Ik heb nog een tijdje bij het Nederlands elftal voor meisjes tot 13 jaar gezeten. Ook met meisjes onder 14 heb ik meegedaan. Dat is nu voor bij. Toch hoop ik ooit het echte Nederlands vrouwenelftal te bereiken.' Favoriete speler van Ajax op dit moment: 'Wesley Sneijder is mijn favoriet. Vooral omdat hij - net als ik - op 'tien' speelt. Net als Wesley ben ik tweebenig en heb een goed schot. Afgelopen seizoen heb ik 22 doelpun ten gemaakt, waarvan ik er vijf scoorde uit een vrije trap. Ik kan dus ook vrije trappen nemen. Met de meisjes Al van Kadoelen spelen we vaak tegen grotere meiden. Toch zijn we afgelopen jaar tweede geworden.' Favoriete speler uit de Ajax-historie: 'Jari Litmanen. Ook hij speelde altijd op 'tien'. Jari was gewoon heel goed. Hij had een goed schot en was altijd aanspeelbaar. Ik ben wel eens met hem op de foto gegaan. Toen ik een keertje vrij was van school, ben ik met mijn moeder naar de training van Ajax geweest. Het was vrij rustig, waardoor ik makkelijk met alle spelers op de foto kon. Gelukkig ook met Jari. Jammer genoeg had mijn moeder thuis een vol rolletje in haar camera gestopt. Alle foto's waren mislukt. Ik kan nog wel een keertje naar training gaan voor foto's. Maar Litmanen speelt hier toch niet meer...' Favoriete club naast Ajax: 'Dat is natuurlijk sv Kadoelen. Kan niet mis sen, toch? De club heeft veel meisjesteams. Het is de beste vrouwenvoetbalclub bij mij in de buurt. Het is hier ook altijd heel gezel lig. Ook omdat ik al vier seizoenen in het zelfde team speel. Mijn beste vriendin speelt hier ook. Kadoelen is gewoon een heel leuke vereniging!' Ajax is voor mij: 'Heel bijzonder. Vooral omdat ik altijd sa men met mijn vader de wedstrijden bezoek. Dat is gewoon heel gezellig. Als ik niet meer naar het stadion zou kunnen, zou ik het mis sen. Dat weet ik zeker. Mijn seizoenkaart wil ik houden. Vooral de sfeer en het zingen maken het altijd extra mooi. Andere hob by's heb ik ook eigenlijk niet. Voetbal en school zijn het belangrijkst!' Ajax Kick Off FC Utrecht

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 42