k Terugblik 35 Drukte voor het doel van Maarten Stekelenburg. George Ogararu ruimt op. twee tegengoals. Ajax verloor de controle. In een tijdbestek van twee minuten legden Mads Junker en Danko Lazovic de gas ten op de pijnbank. Treffers van de oud- Ajacieden Fred Benson en Youssouf Hersi werden Ajax in de slotfase fataal. Als reactie op het matige spel liet trainer Ten Cate zijn spelers op Eerste Kerstdag, die eigenlijk vrij zou zijn, opdraven voor een straftraining. Bovendien moesten de Amsterdammers een boete betalen die ten goede zou komen aan het goede doel. Eredivisie Zaterdag 24 december 2006 - Gelredome, Arnhem - 24.450 Scheidsrechter: PieterVink Vitesse - Ajax 4-2 (0-2) Scoreverloop: 4. Zdenek Grygera 0-135. Tom de Mul 0-2,49. Danko Lazovic 1 -2, 51. Mads Junker 2-2,90. Fred Benson 3-2,90. Youssouf Hersi 4-2. Vitesse: Harold Wapenaar Paul Verhaegh, Civard Sprockel, Sébastien Sansoni en Purrel Frankel (46. Anders Due); Onur Kaya (85. Fred Benson), Remco van der Schaaf, Youssouf Hersi, Anduele Pryor; Mads Junker, Danko Lazovic Coach: Aad de Mos Niet ingezet: Piet Velthuizen, Ruud Knol, Etienne Esajas, Abubakari Yakubu, Rihairo Meulens Ajax: Maarten Stekelenburg; George Ogararu, Zdenek Grygera, Hedwiges Maduro), Thomas Vermaelen; I Gabri, Wesley Sneijder, Ürby Emanuelson; Tom de Mul (72. Markus Rosenberg), Klaas Jan Huntelaar Ryan Babel (72. Jan Vertonghen) Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Dennis Gentenaar, Michael Krohn-Dehli, Mauro Rosales Ryan Babel probeert het met een van zijn harde schoten. Ajax Kick Off FC Utrecht

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 34