Jong Ajax is de kweekvijver voor het eerste elftal van morgen. De Beloften van Ajax werken hun thuiswedstrij den grotendeels op maandagavond af op jeugdcomplex de Toekomst. In deze rubriek Vol Beloften krijgen de talenten van Ajax de kans zich te presenteren aan de supporters. Deze keer Stanton Lewis, aanvaller. 30 Vol Beloften Naam: Stanton Ramon Lewis. Geboren: 3 augustus 1987 te: Johannesburg. Geloof/Bijgeloof: Christelijk. Ik heb geen bijgeloof. Dat is een beetje raar voor een Zuid-Afrikaan, dat geef ik toe. Vakantie: Ik ben een keer in Parijs geweest en die stad heeft veel indruk op mij ge maakt. Vooral bij avond vind ik het erg mooi met al die lichtjes, zo romantisch! Muziek: House en gangsterrap zoals Snoop Dogg. Broers/zussen: Een broer Steven van 22 en een zus Candice van 26. Positie: Aanvaller, middenvelder. Aanvaller is mijn favoriete positie. Links- of rechtsbenig: Rechtsbenig. Lengte: 1.81 meter. Gewicht: Ik schat zo'n 79 kg. Favoriete tv-programma: Ik kijk veel naar MTV en De Wedstrijden bij Talpa, waar ik de Nederlandse competitie volg. Ik vind het niveau hier hoog. In elk geval een stuk hoger dan in Zuid-Afrika. Beste film: American History X, een actie film over racisme. Hard, maar met een goed verhaal. Bij Ajax sinds: augustus 2006. Contract vanaf: 11 juli 2006 tot en met 30 juni 2010. Vorige Club(s): Orlando Pirates, Wits University en Ajax Cape Town, waar ik op mijn veertiende terecht kwam. Opleiding: Matric. Dat is een soort highschool. Relatie: Heb ik niet. Geen voetballer, dan...: Ik denk een zakenman in de computerbusiness. Passie buiten het voetbal: Muziek. Ik heb een paar draaitafels thuis en daar sta ik als een soort dj achter te scratchen. Mooiste boek: Ehm, ik lees eigenlijk niet zo veel. Het Zuid-Afrikaanse voetbalmagazine Kick Off is voor mij het mooiste boek. Krant/tijdschrift/website: Ik lees een Zuid- Afrikaanse krant als er een verhaal instaat over het nationale voetbalteam, verder eigenlijk niet. Het tijdschrift dat ik lees is dus Kick Off en op internet surf ik altijd wel naar psl.co.za waar de nationale voet balleague op te volgen is. Favoriete eten: Zeefruit, zoals kreeft en garnalen. Heerlijk! Een dag ruilen met...: Nelson Mandela. Hij is de grootste man ter wereld, heeft overal FC Utrecht Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 29