Ajax loot Werder Bremen Nieuws 7 Ajax is in de volgende ronde van UEFA Cup gekoppeld aan het Duitse Werder Bremen. De duels worden op 14/15 en 22 februari 2007 gespeeld. Ajax speelt eerst uit. Als Ajax van Werder Bremen wint, dan staat in maart een dubbele confrontatie op het programma met de winnaar van de wedstrijden tussen Spartak Moskou en Celta de Vigo. Ook die wedstrijden begint Ajax buitenshuis. De loting was als volgt: Zulte Waregem - Newcastle United Braga - Parma Lens - Panathinaikos Bayer Leverkusen - Blackburn Rovers Hapoel Tel Aviv - Glasgow Rangers Livorno - Espanyol Feyenoord - Tottenham Hotspur Fenerbahce - AZ Werder Bremen - Ajax Spartak Moskou - Celta de Vigo CSKA Moskou - Maccabi Haifa AEK Athene - Paris St Germain Benfica - Dynamo Boekarest Steaua Boekarest - Sevilla Shakhtar Donetsk - Nancy Bordeaux - Osasuna Voor de ronde erna werd ook gelijk geloot en daar uit kwamen de volgende wedstrijden: Zulte Waregem/Newcastle United - Fenerbahce/AZ CSKA Moskou/Maccabi Haifa - Livorno/Espanyol Hapoel Tel Aviv/ Glasgow Rangers - Bordeaux/Osasuna Braga/Parma - Feyenoord/Tottenham Hotspur Steaua Boekarest/Sevilla - Shakhtar Donetsk/Nancy Lens/Panathinaikos - Bayer Leverkusen/Blackburn Rovers AEK Athene/Paris St Germain - Benfica/Dynamo Boekarest Spartak Moskou/Celta de Vigo -Werder Bremen/Ajax De ploeg van trainer Thomas Schaaf werd eerder uitgeschakeld in de Champions League. Bepaald geen schande in een groep met ijzersterke tegenstanders als titelver dediger FC Barcelona en poulewinnaar Chelsea. 'Werder Bremen is van alle afval lers uit de Champions League de beste ploeg,' zei Henk ten Cate. 'De ploeg is daarom een grote kanshebber om de UEFA Cup te winnen.' Miroslav Klose, Duits international en top scorer van het laatste WK, is dé man bij de (gedeeld) koploper in de Bundesliga. Tim Borowski en oud-Ajacied Petri Pasanen zijn twee andere bekende spelers bij Werder. 'Als wij een goede dag hebben, kunnen we voor een stunt zorgen,' stelde de Ajax-trai- ner. Ten Cate zal ook tegen Werder Bremen in beginsel uitgaan van de eigen krachten. Ajax Kick Off RodaJC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 7