I Terugblik 37 Wesley Sneijder met een kneuzing aan het bekken. Thomas Vermaelen verving hem aan het begin van de tweede helft. 'Na rust zetten wij weer meer druk naar voren en wonnen we bijna alle ballen op het middenveld,' zei Ten Cate. Dertien minuten na rust verdubbelde Ajax de marge toen Huntelaar Perez de diepte instuurde en de bal van de Deen panklaar terugkreeg. De tweede goal van de spits was een feit en de wedstrijd was beslist. De frustratie liep intussen op bij de thuis ploeg. Na 70 minuten moest SVZW ver der met tien man toen Van Nieuwenhuyze opnieuw geel kreeg na een overtreding op Thomas Vermaelen. Die moest het vervol- UEFA Cup Woensdag 13 december 2006 - Jules Ottendstadion, Gent -12.500 Scheidsrechter: Edo Trivkovic (KRO) Zulte Waregem - Ajax 0-3 (0-1) Scoreverloop: 4.0-1 Klaas Jan Huntelaar, 57.0-2 Klaas Jan Huntelaar, 83.0-3 John Heitinga Zulte Waregem: Pieter Merlier, Karei D'Haene, Frédéric Dindeleux, Stefan Leleu (81Bart Buysse), Tim Matthys, Stijn Meert (62. Jonas Vandemarliere), Stijn Minne, Loris Reina, Cédric Roussel, Ludwin van Nieuwenhuyze, Matthieu Verschuere (81Juan Diego Gonzales-Vigil) Coach: Francky Dury Niet ingezet: Mohamed Aliyu, Sammy Bossut, Nathan D'Haemers, Lander van Steenbrugghe Ajax: Maarten Stekelenburg, Urby Emanuelson, Zdenek Grygera, John Heitinga, George Ogararu, Jaap Stam, Gabri, Wesley Sneijder 46. Thomas Vermaelen), Ryan Babel, Klaas Jan Huntelaar (74. Tom de Mul), Kenneth Perez Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Dennis Gentenaar, Hedwiges Maduro, Roger, Mauro Rosales, Markus Rosenberg Ryan Babel in een kopduel met Stijn Meert. gens ontgelden bij de Belgische supporters en even later ook bij zijn tegenstanders. De aanslag die hij te verduren kreeg aan de zijlijn was goed voor rood. Scheidsrechter Trivkovic durfde het niet aan en hield het bij geel. Ajax stuurde de tien van Zulte Waregem van het kastje naar de muur. John Heitinga illustreerde het Amsterdamse overwicht door in de 83ste minuut prachtig van afstand uit te halen en de 0-3 in de kruising te schieten. Met de zege besloot Ajax de strijd in groep F als nummer twee. John Heitinga legt aan voor zijn afstandstreffer. Ajax Kick Off Roda JC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 33