Terugblik 35 John Heitinga tekende voor het eerste Ajax-doelpunt tegen AZ. zend getrouwen in de ArenA mochten een kwartier voor tijd nog eenmaal juichen. Klaas Jan Huntelaar plaatste zijn kopbal buiten bereik van de nieuwe AZ-keeper Ronald Waterreus. George Ogararu verdiende com plimenten voor zijn fraai aangesneden voorzet vanaf rechts. De grote winnaar van de wedstrijd was PSV, dat weer twee punten uitliep op zowel Ajax als AZ. Desalniettemin is de competitie on danks de fikse kloof tussen de koploper en de runners-up nog niet beslist, zei Ten Cate. 'Ik geef het zeker nog niet op. PSV kan ook een mindere periode doormaken.' Eredivisie Zondag 10 december 2006 - Amsterdam ArenA - 50.000 Scheidsrechter: Eric Braamhaar Ajax-AZ2-2 (1-0) Scoreverloop: 35. John Heitinga 1 -0,51Shota Arveladze 1 -1 57. David Mendes da Silva 1 -2,75. Klaas Jan Huntelaar 2-2 Ajax: Maarten Stekelenburg; George Ogararu, Jaap Stam Zdenek Grygera, Urby Emanuelson, Gabri, John Heitinga, Olaf Lindenbergh (58. Thomas Vermaelen); Tom de Mul (69. Nicolae Mitea), Klaas Jan Huntelaar, Ryan Babel (77. Markus Rosenberg) Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Dennis Gentenaar, Hedwiges Maduro, Roger, Mauro Rosales AZ: Ronald Waterreus; Grétar Steinsson, Kew Jaliens, Barry Opdam, Tim de Cler; Demy de Zeeuw (46. Julian Jenner), David Mendes da Silva, Maarten Martens (46. Simon Cziommer), Stijn Schaars; Shota Arveladze, Moussa Dembélé (78. Jeremain Lens) Coach: Louis van Gaal Niet ingezet: Job Bulters, Joey Gudjónsson, Gijs Luirink, Rogier Molhoek Urby Emanuelson met de mascotte van Ajax - AZ, Meivin de Groot van Ajax E1 Een van de wedstrijdjes in de wedstrijd was Tom de Mul versus Tim de Cler. Als beloning voor zijn voortreffelijke spel werd George Ogararu uitgeroepen tot Ajacied van de wedstrijd. Ajax Kick Off Roda JC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 31