I J jdQ§)5ïö§ J J voorwoord inhoud m wé 24 december 2006 En zo is halverwege het seizoen via overwinningen op RKC en een hele knappe op Roda JC de beoogde negende plaats toch heel dichtbij gekomen voor Vitesse. Nog één puntje slechts scheidt ons van FC Utrecht. In de vorige uitgave van Vitesse Vandaag spraken we op deze plaats over een mooi doel: bij de eerste negen bij het begin van 2007. Nog drie wedstrijden heeft Vitesse om dat doel te realiseren. Vandaag spelen we thuis tegen Ajax, komende woensdag uit tegen NAC en vandaag over een week, op oudejaarsdag, uit tegen Heracles. Ajax dus vandaag, één van de topwedstrijden van het sei zoen. "Als er een moment is om ze te pakken dan is het vandaag", zegt een strijdvaardige Vitesse-coach Aad de Mos. "Het is Sparta en Roda gelukt, dus waarom Vitesse niet? Voor ons was de overwinning op Roda JC, een directe concurrent, belangrijk. Nu hebben we een keer tegen een topclub de bevestiging nodig dat we goed bezig zijn. Tegen PSV waren we er dichtbij en misschien dat het nu wel lukt. Ook de wedstrijd tegen Ajax zal in momenten worden beslist. Sta je er wel op die momenten of juist niet, daar draait het om." Aad de Mos gaat vrijwel zeker niet sleutelen aan zijn elf tal. Theo Janssen is ook vandaag nog geschorst en dat betekent dat Youssouf Hersi opnieuw links op het mid denveld speelt. Onur Kaya is rechtermiddenvelder, Remco van der Schaaf de controlerende man en Anduele Pryor ondersteunt de spitsen Mads junker en Danko Lazovic. Laatstgenoemde was vorig weekeinde uit tegen Roda JC de grote uitblinker bij Vitesse met twee doelpunten en een assist. De vaste volgers van Vitesse in Gelredome zul len inmiddels ook met eigen ogen hebben vastgesteld dat Lazovic een klasbak is. Een spits die negentig minu ten lang irritant aanwezig is voor zijn tegenstander en die voortdurend risico legt in zijn acties. Daarom gaat het wel eens mis, met balverlies als gevolg. Maar bij de volgende actie kan de combinatie van snelheid, balvaardigheid en killersinstinct wel dodelijk zijn. Tot dusver dit seizoen al twaalf keer. Hoopvol voor Vitesse is ook dat Danko Lazovic en Mads Junker elkaar steeds beter lijken aan te voelen. Allebei één doelpunt vandaag en een verdediging die staat als een huis. Dan zijn we een eind op de goede weg. Alle spelers, trainers, medewerkers en de clubleiding van Vitesse u fijne kerstdagen toe, een gezellige jaarwisseling en natuurlijk alle goeds voor 2007! Prettige wedstrijd. Mads Junker 4 Kort nieuws (T) 19 Vitesse Kids Club 29 Onze gasten: Ajax 8 Halve seizoenkaart! 20 Fotoverslag Vitesse-RKC 31 John van den Brom 11 Statistieken 23 Tom de Mul 33 Gill Swerts 14 Peter Boeve 24 Programma Eredivisie 36 Fotoverslag Roda-Vitesse 17 Kort nieuws (2) 27 Selecties en arbitrage 38 De Vitesse Vandaag is een officiële uitgave van Vitesse Media B.V, in samenwerking met B.V. Vitesse, seizoen 2006-2007. Redactie: Paul Meima Eindredactie: Vitesse M.m.v. Daan Appels Arlo Hemkes Pieter Ploeg Marco Verwey Creatie Design: JP Tamminga Fotografie: Pies United en Vitesse Media B.V. (Rob Brouwer) M Druk: JP Tamminga Media support: Dave Fitsch Vitesse Media (06 103 112 82) Tel.: 026 369 63 84 info@vitessemedia.nl www.vitessemedia.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 3