£Sp. Bij het familiebedrijf Gebr. van Ginkel BV aan de Tielsestraat 9d te Valburg kunnen zowel bedrijven als particulieren terecht voor allerhande straal- en conserveringswerkzaam- heden. Tevens heeft het bedrijf zich in de loop der jaren steeds verder gespecialiseerd in het uitvoeren van werk zaamheden in geheel Nederland zoals stralen, conserveren, metalliseren en het opzetten van doorwerkvoorzieningen. Stralen van gevels, verbrandingsovens, betonconstructies, vloeren, wegmarkeringen, tunnels, staalconstructies, bruggen, pilaren, spoorrails. Dit is een greep uit de werk zaamheden die Gebr. van Ginkel BV verricht door geheel Nederland met de mobiele straalunits. Deze mobiele units zijn compleet selfsupporting. De stationaire straalinrichting te Valburg met een oppervlak van 900 m2 op een bedrijfsterrein van 15.000 m2 biedt alle mogelijkheden voor werkzaamheden als gritstralen, zandstralen, glasparelen, metalliseren en het aanbrengen van diverse coatingsystemen. Nog een betere kwaliteit dan een traditioneel verfsysteem? Dan biedt Gebr. van Ginkel BV het metalliseren. Door toe passing van dit conserveringssysteem wordt de levensduur van constructies aanzienlijk verlengd en wordt periodiek onderhoud structureel verminderd. Bij metalliseren wordt een thermisch gespoten metaallaag aangebracht dat een duurzame bescherming geeft tegen corrosie. Gebr. van Ginkel BV is op dit gebied het enige gecertificeerde bedrijf in Nederland dat werkt volgens de nieuwste kwaliteitseisen en persoonlijk gecertificeerde metalliseerders in dienst heeft. Ze zijn te zien op bruggen door geheel Nederland: de doorwerkvoorzieningen van Gebr. van Ginkel BV. Aan vankelijk ontwikkeld voor eigen werkzaamheden maar nu wordt deze doorwerkvoorziening vrijwel overal waar nodig door de wegenbouw toegepast. De doorwerk voorziening in de vorm van een grote flexibele tenten overkapt bruggen over wel honderden meters lengte. Hierdoor wordt het werkseizoen verlengd en werkt Gebr. van Ginkel BV mee aan een betere doorstroming van het autoverkeer. Ook verhuur van andere type doorwerk voorzieningen behoren tot de mogelijkheden. Z ',9.| UCHI sts Tielsestraat 9d 6675 AA Valburg Postbus 8 6675 ZG Valburg Telefoon 0488 431236 Fax 0488 431485 www.vanginkel.net

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 30