kids club I'll I UI I 24 december 2006 In het nieuwe jaar organiseert de Kids Club weer veel leuke activiteiten! De eerste activiteit die op het programma staat is de Kindershow. Op donderdag 4 januari zal Ronald McDonald, de clown van McDonalds, een spectaculaire show opvoeren in &e\- redome! Kids Club leden vanaf 5 jaar zijn allemaal uitgenodigd om naar de voorstel ling te komen kijken. De Kindershow vindt plaats op de Promenade van Oelredome en begint om 14:00 uur. Via ingang 'F' mag je met één begeleider naar binnen. De show zal ongeveer 1 uur duren. Natuurlijk komt Vito ook kijken! Tijdens de voorstelling mag er gefilmd worden en je kunt ook foto's ma ken. Parkeren kan voor het stadion en is nog gratis ook. Het belooft een hele gezellige middag te worden! Als je graag naar de Kindershow wilt komen, stuur dan vóór 30 december een e-mail naar kidsclub@vitesse.nl. Omdat de post er met de feestdagen altijd wat langer over doet, sturen we je geen bevestiging. Als er veel aanmeldingen zijn, dan organiseren wij een tweede show. Kinderen die daarvoor in aan merking komen krijgen daar- over bericht. ÉSP Als je naar de w'W Kindershow komt, vergeet jg dan niet je Kids Club pasje mee te nemen. 'Beam it up' is een onderdeel van 'Kunst in de Kleed kamer' een project van Beleven, Kunst Cultuur, uit Arnhem. In 2006 zijn beeldend kunstenaars bij 5 voetbalveren gingen in Gelderland en Overijssel creatief geweest met de metamorfose van deze sportcomplexen. Enkele duizenden mensen kwamen vervolgens naar hun club en wisten niet wat ze zagen, ze keken hun ogen uit. Wat is hier gebeurd? Geinig! Toch even verder kijken. Voor de uitwerking van het project 'Kunst in de Kleed kamer' bij Vitesse, hebben we samengewerkt met de supportersvereniging. Zij hebben tijdens een brain- stormbijeenkomst de kunstenaars geïnspireerd. Het uiteindelijke resultaat wordt vanmiddag aan u gepre senteerd. Wij wensen u een luidruchtige wedstrijd! www.beleven.org 29 Dit project is mede mogelijk gemaakt door: provincie Gelderland, provincie Overijssel, gemeente Arnhem, VSBfonds, Prins Bernhard Cultuurfonds

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 29