Spaar bij Super de Boer voor officiële Vitesse artikelen! <S> Super deBoer Graag gedaan. Van dinsdag 2 januari t/m zondag 28 januari geeft Super de Boer H weken lang 500 extra Rocks weg! Bij heel veel producten krijgt u extra Rocks' waardoor u super snel kunt sparen. Aangezien 220 Rocks' punten al 1 Rocks' Vijfje waar is heeft u uw eerste Rocks' Vijfje heel snel bij elkaar! Maar het mooiste is dat u de gespaarde Rocks' Vijfjes vanaf maandag 29 januari bij uw Super de Boer in kunt leveren voor officiële Vitesse artikelen! Deze artikelen kunt u gratis krijgen tegen inlevering van Rocks' Vijfjes. Zo betaalt u voor een dubbelzijdige Vitesse Sjaal of Minidress in plaats van 12.50 slechts 2 Rocks' Vijfjes! Begin dus nu met het sparen van Rocks' voor officiële Vitesse artikelen! De Vitesse artikelen zijn vanaf 29 januari verkrijgbaar bij Super de Boer in Arnhem, Velp, Duiven, Angeren, Bemmel, Gendt en Huissen Hoe werkt Rocks'? Rocks' sparen is helemaal gratis en gaat eigenlijk vanzelf. Met uw eigen Rocks' spaarkaart spaart u op al uw aankopen bij Super de Boer of Texaco Rocks'. Voor u het weet heeft u 220 Rocks' bij elkaar en ontvangt u aan de kassa een Rocks' Vijfje ter waarde van 5 euro. Naast Rocks' sparen op uw normale aankopen zijn er ook regelmatig acties zoals de "Super de Boer Rocksweken" waarbij u extra Rocks' krijgt. Uw gratis spaarkaart kunt u afhalen bij de servicebalie van Super de Boer of Texaco. Zo kunt u meteen beginnen met sparen! Met uw gespaarde Rocks' Vijfjes kunt u betalen in tal van winkels die aangesloten zijn bij Rocks'. Kijk voor meer informatie op WWW.rOCks.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 18