Ajax - AZ belooft veel moois Voorwoord 5 Ajax sloot vorige week een in alle opzichten moeilijke periode af met een klinkende overwinning op Willem II. Over de gebeurtenissen die aan dat duel voorafgingen, is in middels meer dan genoeg gezegd en geschreven. Het is tijd om de knop om te draaien en vooruit te kijken; er staan immers nog zoveel mooie evenementen op de kalender van Ajax. Tegen Willem II liet ons elftal weer zien waartoe het in staat is. De wedstrijd vormde een goede opmaat naar het duel van vandaag. De Noord-Hollandse derby tegen AZ staat vaak garant voor spektakel. Beide ploegen proberen dominant en aanvallend voetbal te spelen, en gelukkig staat Ajax vaak aan de goede kant van de score in de ontmoetingen tussen beide elftallen in de Amsterdam ArenA. Er staat vanmiddag veel op het spel voor beide. Prestige bijvoorbeeld, want zowel Ajax als AZ speelt vanuit een positieve spelopvatting en de clubs willen nooit voor elkaar onder doen als het gaat om aantrekkelijk voetbal. En voor alles telt dat de verliezer van dit duel zijn achterstand op koploper PSV wel erg groot ziet worden. Aangezien beide teams ook weinig opschieten met een gelijkspel, valt het te verwachten dat Ajax en AZ vandaag nadrukkelijk spelen om te winnen. Een spelopvatting waarbij het publiek natuurlijk de grote winnaar is. Hopelijk brengt deze topwedstrijd alles wat voetbal zo mooi maakt, en worden niet alleen de toe schouwers, maar ook Ajax de grote winnaar. Namens de directie van Ajax wens ik iedereen een mooie voetbalmiddag toe. Maarten Fontein Ajax Kick Off AZ Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sieutelberg Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Riske Betten Saar van Bueren Claudia Hendriksen Daan Schippers Hennie Schuurman Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Druk Van derWeij, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5