Vol Beloften 35 Had hij bij Juventus gespeeld, dan was het Juventus geweest. Mooiste wedstrijd: Die ik heb gezien de Champions Leaguefinale tussen AC Milan en Liverpool, die in 3-3 eindigde na een 3-0 ruststand voor AC Milan. De mooiste wed strijd die ik zelf heb gespeeld, was in mijn eerste seizoen in de Al, de kampioenswed strijd tegen Vitesse. Zelf scoorde ik ook nog in het met 4-1 gewonnen duel. Ik dacht dat het de 3-0 was. Favoriete voetballer: Ronaldinho dus. Hij pro beert altijd iets leuks te doen met de bal. Zelf ben ik niet zo. Ik houd het zelf vrij zakelijk. Mooiste moment uit Ajax-historie: Dat pun- tertje van Patrick Kluivert in de Champions Leaguefinale. Dat hij dat deed op zo'n jonge leeftijd. Idool buiten voetbal: Heb ik niet. In de voorbereiding maakte Rydell Poepon deel uit van de A-selectie. Een dag ruilen met.Met niemand. Ik vind het leven dat ik leef, goed genoeg. Mooiste goal: Dat was vorig seizoen op het toernooi Copa Amsterdam. Ik kreeg van links een steekbal en er ontstond een 2 tegen 1 situatie. Ik zag de keeper te ver van zijn doel staan en stiftte de bal over hem heen. Niet zoals Julian Jenner met AZ tegen Slovan Liberec deed. Nog veel mooier! Grootste voetbalkwaliteit: Ik ben wel sterk aan de bal. Nog werken aan: Mijn linkerbeen en aan het koppen. Ik maak niet veel kopdoelpunten. Tijdens de training probeer ik daar zo veel mogelijk verbetering in aan te brengen. Favoriete club buiten Ajax: FC Barcelona, maar dan voornamelijk vanwege Ronaldinho. Hoogtepunt in carrière: Het contract dat ik dit jaar tekende. Dat ik naar Ajax mocht komen om te spelen was al mooi, maar dat ik er ook nog een contract uithaalde, was wel het mooiste tot nu toe. Dieptepunt: Dat was in mijn eerste seizoen in de Al. Al in de eerste wedstrijd die ik voor Ajax speelde, verrekte ik de binnenband van mijn knie en was zes weken uitgeschakeld. Dat was wel moeilijk, vooral omdat ik net bij Ajax zat. Lastige club als tegenstander? Op dit moment AZ. Dat we van hun met 7-1 verloren was echt erg. Toekomstverwachting: Ik probeer in deze twee jaar zo snel mogelijk bij het eerste te komen. Ik heb de voorbereiding al meegemaakt en daar heb ik wel een goed gevoel aan overge houden. Ik denk niet dat ik uit het oog ben geraakt. Ajax Kick Off >AZ

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 34